Kontakt

Fundacja Mam Marzenie

ul. Św. Krzyża 7

31-028 Kraków

tel./fax: (12) 426 31 11

e-mail: fundacja@mammarzenie.org


Godziny otwarcia biura:

Poniedziałek – Czwartek: 09.00-14.00

Piątek: nieczynne


OPPok.indd

Fundacja Mam Marzenie jest organizacją pożytku publicznego

Zarząd Fundacji Mam Marzenie

Anna Żórawska
Prezes Zarządu
Wolontariusz o/Warszawa
tel.: 505 112 568
e-mail: anna.zorawska@mammarzenie.org
Karolina Adamska
Wiceprezes Zarządu
Wolontariusz o/Poznań
tel.: 517 701 169
e-mail: karolina.adamska@mammarzenie.org
Sebastian Uzar
Członek Zarządu
Wolontariusz o/Katowice
tel.: 515 199 632
e-mail: sebastian.uzar@mammarzenie.org
Wiesława Borysiak
Członek Zarządu
Wolontariusz o/Poznań
tel.: 601 097 502
e-mail: wiesia.borysiak@mammarzenie.org
Jacek Owczarz
Członek Zarządu
Wolontariusz o/Warszawa
tel.: 506 113 805
e-mail: jacek.owczarz@mammarzenie.org

Koordynatorzy oddziałów Fundacji Mam Marzenie

Białystok
Marta Sasimowicz
tel: 515 199 627
e-mail: marta.sasimowicz@mammarzenie.org
Bydgoszcz
Krystyna Klaużyńska
tel: 515 199 625
e-mail: krystyna.klauzynska@mammarzenie.org
Gorzów Wlkp.
Monika Piaskowska
tel: 515 199 630
e-mail: monika.piaskowska@mammarzenie.org
Katowice
Michał Krain
tel: 515 199 621
e-mail: michal.krain@mammarzenie.org
Kielce
Katarzyna Bzdzion
tel: 515 199 629
e-mail: katarzyna.bzdzion@mammarzenie.org
Kraków
Anna Krzysztofek
tel: 515 199 620
e-mail: anna.krzysztofek@mammarzenie.org
Lublin
Natalia Kulig
tel: 515 199 623
e-mail: natalia.kulig@mammarzenie.org
Łódź
Elżbieta Wanago
tel: 515 199 624
e-mail: elzbieta.wanago@mammarzenie.org
Olsztyn
Magdalena Świtalska
tel: 516 033 830
e-mail: magdalena.switalska@mammarzenie.org
Opole
Izabela Strzałkowska
tel: 509 150 133
e-mail: izabela.strzalkowska@mammarzenie.org
Poznań
Sylwia Furmaniak
tel: 515 199 631
e-mail: sylwia.furmaniak@mammarzenie.org
Rzeszów
Aneta Róg
tel.: 515 199 952
e-mail: aneta.rog@mammarzenie.org
Szczecin
Karolina Piaskowska
tel.: 515 199 626
e-mail: karolina.piaskowska@mammarzenie.org
Trojmiasto
Klaudia Suliborska
tel.: 503 090 907
e-mail: klaudia.suliborska@mammarzenie.org
Warszawa
Magdalena Zagrajek
tel.: 515 199 622
e-mail: magdalena.zagrajek@mammarzenie.org
Wrocław
Maciej Kolesiński
tel.: 515 199 628
e-mail: maciej.kolesinski@mammarzenie.org

Wolontariusz Fundacji Mam Marzenie w USA

Tomek Moczerniuk tel.: 201 878 7990
email: tomaszm@mammarzenie.org