Kontakt

Fundacja Mam Marzenie

ul. 艢w. Krzy偶a 7

31-028 Krak贸w

tel./fax: (12) 426 31 11

e-mail: fundacja@mammarzenie.org


Godziny otwarcia biura:

Poniedzia艂ek – Czwartek: 09.00-14.00

Pi膮tek: nieczynne


OPPok.indd

Fundacja Mam Marzenie jest organizacj膮 po偶ytku publicznego

Zarz膮d Fundacji Mam Marzenie

Anna 呕贸rawska
Prezes Zarz膮du
Wolontariusz o/Warszawa
Karolina Adamska
Wiceprezes Zarz膮du
Wolontariusz o/Pozna艅
tel.: 517 701 169
e-mail: karolina.adamska@mammarzenie.org
Sebastian Uzar
Cz艂onek Zarz膮du
Wolontariusz o/Katowice
tel.: 515 199 632
e-mail: sebastian.uzar@mammarzenie.org
Wies艂awa Borysiak
Cz艂onek Zarz膮du
Wolontariusz o/Pozna艅
tel.: 601 097 502
e-mail: wiesia.borysiak@mammarzenie.org
Jacek Owczarz
Cz艂onek Zarz膮du
Wolontariusz o/Warszawa
tel.: 506 113 805
e-mail: jacek.owczarz@mammarzenie.org

Koordynatorzy oddzia艂贸w Fundacji Mam Marzenie

Bia艂ystok
Marta Sasimowicz
tel: 515 199 627
e-mail: marta.sasimowicz@mammarzenie.org
Bydgoszcz
Sylwia Furmaniak
tel: 515 199 631
e-mail: sylwia.furmaniak@mammarzenie.org
Gorz贸w Wlkp.
Monika Piaskowska
tel: 515 199 630
e-mail: monika.piaskowska@mammarzenie.org
Katowice
Micha艂 Krain
tel: 515 199 621
e-mail: michal.krain@mammarzenie.org
Kielce
Katarzyna Bzdzion
tel: 515 199 629
e-mail: katarzyna.bzdzion@mammarzenie.org
Krak贸w
Anna Krzysztofek
tel: 515 199 620
e-mail: anna.krzysztofek@mammarzenie.org
Lublin
Natalia Kulig
tel: 515 199 623
e-mail: natalia.kulig@mammarzenie.org
艁贸d藕
El偶bieta Wanago
tel: 515 199 624
e-mail: elzbieta.wanago@mammarzenie.org
Olsztyn
Magdalena 艢witalska
tel: 516 033 830
e-mail: magdalena.switalska@mammarzenie.org
Opole
Izabela Strza艂kowska
tel: 509 150 133
e-mail: izabela.strzalkowska@mammarzenie.org
Pozna艅
Sylwia Furmaniak
tel: 515 199 631
e-mail: sylwia.furmaniak@mammarzenie.org
Rzesz贸w
Aneta R贸g
tel.: 515 199 952
e-mail: aneta.rog@mammarzenie.org
Szczecin
Ma艂gorzata Michalczuk
tel.: 606 113 615
e-mail: malgorzata.michalczuk@mammarzenie.org
Trojmiasto
Klaudia Suliborska
tel.: 503 090 907
e-mail: klaudia.suliborska@mammarzenie.org
Warszawa
Magdalena Zagrajek
tel.: 515 199 622
e-mail: magdalena.zagrajek@mammarzenie.org
Wroc艂aw
Maciej Kolesi艅ski
tel.: 515 199 628
e-mail: maciej.kolesinski@mammarzenie.org

Wolontariusz Fundacji Mam Marzenie w USA

Tomek Moczerniuk tel.: 201 878 7990
email: tomaszm@mammarzenie.org