Kubuś lat: 3

Kącik z zabawkami i łóżeczko

Pierwsze spotkanie: 20.09.2009

Spełnienie marzenia: 18.01.2010

Nie wydając własnych pieniędzy możesz pomóc spełnić to i inne marzenie uczestnictwem w serwisie Simgrosz

Poleć:

wykop.pl dodaj do Facebook dodaj do Twitter dodaj do Blip dodaj do NK
2011-02-28

Spełnienie marzenia

Data spotkania: 16.01.2010 (Gdańsk)

Wolontariusze FMM

Czytaj artykuł.

Spełnienie marzenia Fundacja Mam MarzenieSpełnienie marzenia Fundacja Mam MarzenieSpełnienie marzenia Fundacja Mam MarzenieSpełnienie marzenia Fundacja Mam MarzenieSpełnienie marzenia Fundacja Mam MarzenieSpełnienie marzenia Fundacja Mam MarzenieSpełnienie marzenia Fundacja Mam MarzenieSpełnienie marzenia Fundacja Mam MarzenieSpełnienie marzenia Fundacja Mam Marzenie
2011-02-01

Pierwsze spotkanie

Data spotkania: 20.09.2009 (Gdańsk)

Wolontariusze Magda, Oskar

      W piękny niedzielny dzień wraz z Oskarem wybraliśmy się do małego Kubusia. Jakub ma 3 latka i już bardzo ładnie mówi. Lodołamacz, który zakupiliśmy Małemu bardzo przypadł mu do gustu i od razu nazwał go „Tomkiem" a była to mała lokomotywa.

      Kubuś to radosny chłopiec, lecz troszkę wstydliwy, ale zawsze obok była  mama naszego marzyciela żeby go bardziej ośmielić. Pomimo, że Kubuś nie ma problemów z wymową, musieliśmy posłużyć się kredkami, aby narysował swoje marzenie. Po chwili pojawiło się kilka rzeczy: łóżeczko, zabawki i żółte ściany. Chłopiec uwielbia żółty kolor i wszystko, co z nim związane a także potrzebuje swojego radosnego kącika w domu by wracać tam z leczenia szpitalnego. 
     Czas szybko mijał, a my z Oskarem już myśleliśmy jak uszczęśliwić naszego małego Marzyciela. Pożegnaliśmy się i wróciliśmy do domu.

 

Pierwsze spotkanie Fundacja Mam MarzeniePierwsze spotkanie Fundacja Mam MarzeniePierwsze spotkanie Fundacja Mam MarzeniePierwsze spotkanie Fundacja Mam MarzeniePierwsze spotkanie Fundacja Mam MarzeniePierwsze spotkanie Fundacja Mam MarzeniePierwsze spotkanie Fundacja Mam MarzeniePierwsze spotkanie Fundacja Mam Marzenie