I nadszedł ten oczekiwany dzień. W słoneczny, lecz jakże wietrzny poniedziałek spełniło się marzenie Przemka. Przenośne dvd, w którym można oglądać wiele przeróżnych i ciekawych bajek jest już u Marzyciela.
         Na samym początku, już jak tylko przyjechaliśmy, przywitał nas Przemek, ale to nie było zwykłe przywitanie tylko przywitanie również z gościem specjalnym, który przybył specjalnie do Marzyciela. Gdy tą postać zobaczył Marzyciel to Jego oczy się szeroko otworzyły. Chłopiec od razu poznał kto to jest, a był to... Scooby Doo! Ten pies zrobił sobie specjalnie wolny dzień od łapania potworów by spotkać się z Przemkiem! Ale Scooby Doo to nie jedyna niespodzianka, gdyż Scooby przyniósł ze sobą również prezenty...
         Gdy postać z bajki wręczyła Przemkowi zieloną torbę, Marzyciel natychmiast zaczął wszystko po kolei z niej wyjmować. Okazało się, że w torbie znajduje się jeszcze kilka paczuszek. Marzyciel zaczął je rozpakowywać: w pierwszej paczce znalazł płytę z bajkami Misia Yogi, a w kilku innych płyty z bajkami Scooby Doo. Przemek ucieszył się, ale widać było, że czekał na jeszcze jakiś prezent... wtedy Scooby podał Marzycielowi większą od innych prezentów paczkę. Przemek, gdy ją tylko zobaczył to w mig z nią się uporał. Po otworzeniu okazało się, że w środku jest upragnione przenośne dvd, na którym chłopiec będzie mógł oglądać m.in. bajki, które wcześniej dostał oraz wiele innych. Marzyciel na widok tego prezentu jeszcze bardziej się uśmiechał. W jednej chwili został włączony sprzęt. Bajka włączona, wszystko dobrze... aż tu nagle okazuje się, że bajka idzie w innym języku! Po opanowaniu już całej instrukcji dvd wszystko działało sprawnie i po polsku. Przemek tak był zafascynowany prezentem, że kompletnie zapomniał o całym świecie, więc już postanowiliśmy powoli się zbierać, by Marzyciel mógł oglądać bajki i cieszyć się tą chwilą.
          Dziękujemy Tobie Przemku, że mogłyśmy spełnić Twoje marzenie. Mamy nadzieję, że dvd będzie rozweselało Ci każdą wolną chwilę. Życzymy Ci również Marzycielu, dużo zdrowia.

          Jak bardzo już Świąteczne podziękowania przesyłamy Sponsorom za podarowanie tuż przed Świętami tak wspaniałego marzenia. Długie chwile spędzone na oddziale teraz jak bardzo umili czas Przemkowi sprzęt do oglądania bajek. Scooby Doo i miś Yogi będą mogły rozbawiać małego Marzyciela oraz przenosić Go w świat bajek. W imieniu Fundacji oraz Przemka bardzo ale to bardzo dziękujemy.