Kiedy przyjechaliśmy do domu Miłosza tego deszczowego, ale pięknego dla chłopca dnia, ustawianie mebli w jego nowym pokoju dobiegało końca. Naszym zadaniem było dokończenie dzieła mniejszymi, ale ważnymi elementami dekoracyjnymi. Kiedy podekscytowany Miłosz zaprowadził nas do swojego pokoju mogliśmy zobaczyć oryginalne i naturalne meble pasujące do wybranego przez chłopca stylu.

Naszym oczom ukazały się szafa, szafki, biurko i dwa łóżka. Marzyciel postanowił dzielić pokój z młodszym bratem. W pierwszej kolejności zabraliśmy się wspólnymi siłami do wykonania fototapety z motywem z ulubionej powieści Miłosza. Fototapeta wszystkich oczarowała i początkowo przeraziła swoim dużym rozmiarem. Kiedy jednak została już przyklejona i zajęła całą ścianę marzyciel swoje zadowolenie wyraził radosnym „wow!”. W pokoju znalazła jeszcze swoje miejsce duża mapa świata opisywanego we Władcy Pierścieni, poduszki z charakterystycznym motywem oraz przepięknie wykonana makietka z pismem elfickim. Miłosz musiał jeszcze zdecydować gdzie znajdą się dwa kawałki pnia z wyrzeźbionymi z dużą starannością przez artystę ludzkimi twarzami.

Czas tego dnia biegł bardzo szybko bo było trochę pracy do wykonania. Cieszymy się z radości jaką to spełnienie marzenia przyniosło chłopcu i wierzymy że nie przestanie marzyć. Żegnając się z Miłoszem byliśmy pewni, że z dużą radością będzie spędzał czas w swoim pokoju rodem ze świata fantasy.