Nadszedł wreszcie ten oczekiwany przez Magdę dzień, gdy mogliśmy spełnić Jej największe marzenie. Czy to była mega niespodzianka? Odpowiedzi dowiemy się później.

W grudniowy, mroźny wieczór, zebraliśmy się wszyscy pod domem Dziewczynki, by przygotować się na nieoczekiwane wejście i zrobić Jej wielką niespodziankę. Zapukaliśmy do domu i po otwarciu drzwi przywitała Nas sama Marzycielka wraz z  towarzyszącą Jej siostrą i mamą. Po przywitaniu się z rodziną, wręczyliśmy Magdzie garść balonów i usiedliśmy wszyscy do stołu, by porozmawiać z Dziewczynką. Nagle ktoś zapukał do drzwi … Madzia  z mamą poszły sprawdzić, kto zawitał do domu, a w drzwiach stał Wielki Gość … Mikołaj z ogromnym, czerwonym workiem.

Mama Dziewczynki zaprosiła Mikołaja do środka, a na twarzy Magdy malowało się wielkie zdziwienie, wręcz zszokowanie odwiedzinami tak zacnego Gościa.  Po kilku minutach, gdy Magda już ochłonęła, Mikołaj zachęcił Ją by zajrzała do tego pojemnego worka. Zawierał on wiele prezentów i wszystkie oczywiście były dla Magdy. Marzycielka powoli wszystkie wyciągała, jedno po drugim, a ich końca nie było widać. Nadszedł czas na rozpakowanie prezentów.

Marzycielka była wielce zaskoczona, ale i bardzo szczęśliwa, że Mikołaj przyniósł Jej wymarzony domek Świnki Peppy wraz z camperem turystycznym i innymi akcesoriami, których nawet się nie spodziewała, a było tego bardzo dużo. Dziewczynka była radosna, bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana, i wraz z siostrą oraz towarzyszącym ekipie chłopcem, zajęła się budową  domku. Pomogła jeszcze mamie poczęstować wszystkich pysznym tortem z obrazkiem swojej ulubionej postaci, który zafundowali Dziewczynce Sponsorzy. Spełnienie marzenia pozwoliło Magdzie uwierzyć, że marzenia naprawdę się spełniają!

Wręczyliśmy zatem Marzycielce i Sponsorom Dyplomy Spełnionego Marzenia, uściskaliśmy Magdę i udaliśmy się do wyjścia, życząc Marzycielce wspaniałej zabawy.

Przy okazji, jeszcze raz, bardzo dziękujemy wspaniałej Uli i wszystkim z Huzara, że pomogli w spełnieniu marzenia Magdy. Takie chwile dają wiarę i nadzieję, że marzenia się spełniają oraz, że warto naprawdę marzyć. Dziękujemy!!!