Czwarty grudnia zapamiętamy my, wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, nie tylko dzięki koncertowi charytatywnemu „Magia Marzeń”, ale i również dzięki pięknemu marzeniu nowej Marzycielki – Karoliny o koncercie zespołu Coldplay. A wszystko zaczęło się tak…

Był niedzielny poranek, a ja musiałam dostać się na drugi koniec miasta. Muszę niestety przyznać, że zabłądziłam we własnym mieście... Na szczęście, kiedy już dołączyła do mnie druga wolontariuszka – Marta, udało nam się później bez problemu dotrzeć do domu naszej Marzycielki. Przywitałyśmy się z Karoliną i tak jak zawsze, spotykając się pierwszy raz z nowym marzycielem, postanowiłyśmy poznać siebie nawzajem nieco bliżej.

Kilka chwil wystarczyło, aby nasza Marzycielka powiedziała nam, że uwielbia grać na altówce, a wcześniej, zanim uniemożliwiła jej to choroba, grała na flecie poprzecznym. Z racji, że sama gram na tym instrumencie – znalazłyśmy natychmiast wspólny temat do rozmowy. Okazało się również, że mamy z naszą Marzycielka wspólnych znajomych – albowiem dowiedziała się o istnieniu naszej Fundacji od mojej dawnej podopiecznej. Zawsze miło usłyszeć, że krąży o nas pozytywna opinia. Zaczęłyśmy chwilę później opowiadać Karolinie o 4 kategoriach Marzeń. Stwierdziłyśmy, że aby poznać się jeszcze nieco bliżej wypowiemy marzenie do każdej z czterech kategorii. Laptop, z serii dostać…  Ale to tylko rzecz… Spotkać kogoś? Ale kogo by tu spotkać, by nie zemdleć z pierwszego wrażenia? Zostać kimś? Już to spełniłyśmy – Karolina została naszą Marzycielką, a może czy warto coś zobaczyć? Hmmm… Oczywiście, że warto – A najpiękniej by było, gdyby można tak zobaczyć na żywo zespół „Coldplay” i móc pojechać z chłopakiem do Warszawy, bo 18-tego czerwca tenże właśnie zespół gra tam koncert. Fajnie by zobaczyć to widowisko z pierwszego rzędu, by mieć ich na wyciągnięcie ręki. Wiedzieliśmy, że zespół „Coldplay” to ulubiony zespół Karoliny i wiemy, że to wielkie gwiazdy, fajnie by było by byli jak te prawdziwe – tak na wyciągnięcie ręki.

Nie pozostaje nam nic więcej, jak tylko zrobić wszystko, aby marzenie Karoliny się spełniło.

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z: 

Pamela Struś

e-mail: szczecin@mammarzenie.org

telefon: 508144784