Pewnego poniedziałkowego popołudnia nadszedł czas, by spełniło się marzenie jednego z naszych podopiecznych, 6-letniego Michała. Chłopiec marzył o pokoju w stylu piłkarskim, z łóżkiem z bramką i szafą z motywem piłki nożnej. Realizacja marzenia Michałka dobiegła końca i wnętrze pokoju chłopca nabrało piłkarskiego klimatu.

 

Od rana trwały przygotowania do spełnienia marzenia. Montaż mebli wraz z fototapetą przebiegł pomyślnie i popołudniem mogliśmy zobaczyć efekt końcowy zaprojektowanego pokoju.

Michał oficjalnie przeciął wstęgę do pokoju, a my wręczyliśmy dyplom oraz podziękowania dla osób, które uczestniczyły w spełnieniu marzenia. Wspólnie mogliśmy obejrzeć pokój i jego piłkarskie elementy; Michałowi szczególnie spodobała się piłkarska pufa, która stanowi pewnego rodzaju trampolinę.

 

Później ugościli nas rodzice chłopca. Michał ze swoją młodszą siostrą opowiadali nam o swoich zainteresowaniach; Michał oprócz gry w piłkę nożną lubi wyklejać z plasteliny flagi oraz zwierzęta. Prezentował swoje nowe prace z plasteliny, a wskazówek plastycznych udzielał mu Pan Piotr Kmita, który był jednym z organizatorów Dnia Tatuażu.

Czas mijał na rozmowie, gdy za oknem widać było już wieczór. Pożegnaliśmy się z naszym Marzycielem i jego rodziną, a także gośćmi obecnymi na spełnieniu marzenia.

 

Michałkowi życzymy wiele zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń oraz rozwijania, nie tylko piłkarskich zainteresowań.

 

Dziękujemy za współpracę i pomoc w realizacji marzenia:

 

-Pani Agacie Kret, firma „AGMIMA”

 

-Organizatorom Dnia Tatuażu „D. K. Tattoo” wraz z „INK-Dependent” oraz uczestnikom wydarzenia

 

-Firmie Meble.pl

 

-Agencji Reklamowej „FORMAT”

 

Relacja: Agata Korwin