W środowe popołudnie spełniłyśmy marzenie Oskarka. Bardzo czekałyśmy na ten moment. W końcu nadszedł ten wspaniały dzień. Z nadmuchanymi balonami, obładowane torbami z prezentami wyruszyłyśmy na spełnienie pięknego i bardzo oryginalnego marzenia.

U progu domu przywitał nas uśmiechnięty od ucha do ucha brat Marzyciela Filip wraz z mamą. Podarowałyśmy Filipowi prezent, który od razu został rozpakowany, a chłopczyk z radością zaczął czytać książeczki o swoich ulubionych klockach Lego. Chwilę później przeszłyśmy do pokoju, aby zająć się naszym Marzycielem, który tego dnia był najważniejszy. Zaczęłyśmy od najmniejszej paczuszki, w której znajdowały się płyty z CD z utworami z bajek, odgłosami lasu i oceanu. Oskar bardzo lubi słuchać różnych dźwięków. Później podarowałyśmy nieco większy prezent- wieżę na której Marzyciel będzie mógł słuchać muzyki. Najlepsze, największe i to najdłużej wyczekane zostawiłyśmy na sam koniec.
W okrągłym opakowaniu owiniętym w zieloną wstążkę znajdował się wymarzony prysznic światłowodów. Z pozoru niewinnie wyglądające urządzenie sprawiło wielką radość Oskarkowi oraz Jego mamie. My również byłyśmy szczęśliwe. Prysznic zmieniał kolory od żółtego, białego, niebieskiego, poprzez różowy, aż do zielonego. Efekt był niesamowity, ponieważ światła zmieniały się w różnym tempie. Ślicznie migoczące diody idealnie wkomponowały się w pokój Oskarka w klimacie
z Gwiezdnych Wojen.

Widziałyśmy w oczach Oskarka dużą radość. Wierzymy, że ta tęcza kolorów, którą teraz ma nad łóżeczkiem, będzie pomagała mu w rozwoju i sprawi dużo frajdy.

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli nam przy spełnieniu tego marzenia. Elizie i Radkowi, którzy zamienili kwiaty na marzenia podczas swojego ślubu, firmie H&M, PEPCO Poland, F.H.U. INBAR, oraz Cukierni Liczbańscy! Dziękujemy!

A Tobie nasz kochany Oskarku życzymy jak najwięcej zdrowia i siły! Abyś nigdy nie przestawał marzyć, a to magiczne urządzenie, niech Tobie służy przez wiele długich lat.