Środowym rankiem, dużą i silną grupą, wybrałyśmy się do domu naszej Marzycielki Oliwki, by spełnić Jej marzenie o różowym domku dla lalek Barbie. Nam wolontariuszom towarzyszyły przedstawicielki Auchan Białystok Hetmańska, które bardzo angażują się w pomoc w spełnianiu marzeń Białostockiego oddziału Fundacji.

Gdy zajechałyśmy na miejsce, czekała już na Nas podekscytowana Oliwka wraz mamą i dziadkiem, który jako jedyny mężczyzna miał za zadanie pomóc Nam skręcić domek.  Przed właściwą robotą wręczyłyśmy Oliwce lalkę na rowerze, Kena w różowym sweterku i gadgety z motywem Barbie. Radość nie miała końca. A to dopiero był początek wrażeń tego dnia.

Po rozpakowaniu ogromnego pudła, wyłożeniu głównej konstrukcji, ścian i kartonów z mebelkami wzięliśmy się do skręcania. Najpierw bardzo powoli, z czasem coraz szybciej domek rósł i rósł. Nasza mała Marzycielka przyglądała się wszystkiemu z boku, co chwilę pośpieszając trochę dziadka. Jednak Oliwka nie siedziała bezczynnie. Dzielnie składała wszystkie mebelki, a trochę ich było. W końcu parter, dwa piętra i poddasze trzeba czymś wypełnić. Gdy po ponad godzinie domek stał, Oliwka zaczęła go meblować. I tak po chwili mogliśmy podziwiać to cudo w całej swej okazałości. Marzycielka była zachwycona, a Nam przypomniały się czasy dzieciństwa i nasze domki, z pewnością mniej okazałe, ale nasze.

A teraz Oliwka ma różowy Domek cały tylko dla siebie i swoich lalek. Oliwko życzymy udanej zabawy, bujnej wyobraźni i wspaniałych dni w bajkowym świecie lalek Barbie! Dziękujemy Ci za tak wspaniałe dziecięce marzenie. Nigdy nie przestawaj marzyć!

Zbudowani wspaniałomyślnością, wielkim i hojnym sercem Państwa Magdaleny i Rafała Jarząbskich oraz Pani Krystyny Mróz, pragniemy serdecznie podziękować w mieniu Oliwki, Jej mamy jak i wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie, za ogromną radość, szczęście i spełnienie marzenia, jaką sprawił wyśniony, wymarzony, duży Domek dla Lalek Barbie! Jesteście naszymi Aniołami!!!