Pewnego czwartkowego popołudnia wybraliśmy się do Kargowej, by poznać naszą nową Marzycielkę. Lena, bo tak ma na imię, wraz ze swoją mamą już od progu bardzo serdecznie nas przywitały.

Po rozpakowaniu lodołamacza od razu było wiadomo, że Lena uwielbia malować. Jedna z zabawek - pamiętnik bardzo przypadł jej do gustu i dziewczynka od razu zaczęła go kolorować. Wiedzieliśmy zatem, że z namalowaniem marzenia nie będzie żadnego problemu. I nie myliliśmy się, chwilę później na wielkiej kartce ukazał się plan pokoju, w którym stanęło piękne łóżko z baldachimem, dużo różnej wielkości półek, również tych zwisających z sufitu, biurko wraz z fotelem oraz ściany - oczywiście w kolorze różowym. Lena zapytana o największe marzenie, od razu odpowiedziała: "książniczkowy pokój" i nie było mowy o żadnym innym marzeniu.

Chwilę później dziewczynka zaprowadziła nas do swojego pokoju, i nastąpił czas radosnych zabaw: od kuchennych rewolucji, przez zabawy w szkołę, aż do ukrywania skarbów w piasku kinetycznym, co sprawiło wiele frajdy nie tylko naszej Marzycielce, ale również wolontariuszom. Czas płynął za szybko, jak to zwykle bywa w tak wyjątkowych momentach. Lena nie chciała się jeszcze żegnać, ale musieliśmy wracać do Gorzowa, by szukać osób, które pomogą nam odmienić pokoik naszej Marzycielki. Obiecaliśmy dziewczynce, że wkrótce pobawimy się znów:)

 

Jeśli chciałbyś nam w tym pomóc w spełnieniu marzenia Leny, prosimy o kontakt z Joanną Grzybiak
telefon: 515 199 630
email: joanna.grzybiak@mammarzenie.org