W czwartkowe majowe popołudnie w Szpitalu na Lwowskiej mieliśmy okazje poznać wspaniała  Marzycielkę Natalie. Nasza Marzycielka jest jest troszkę nieśmiałą, bardzo wesołą i uroczą dziewczynką.

         

          Po wręczeniu drobnego upominku i krótkiej rozmowie dowiedzieliśmy się że Natalka już wiedziała jakie jest jej największe marzenie w momencie gdy usłyszała o naszej fundacji. Mimo iż było widać, że Natalia jest już zdecydowana przedstawiliśmy kategorie marzeń jakie spełniamy po czym powiedziała nam że jej największym marzeniem jest pojechanie na plan filmowy jednego z Jej ulubionych serialów Ojca Mateusza. Marzycielka mówiąc o tym serialu była bardzo podekscytowana i uśmiech nie schodził jej z twarzy nie było wątpliwości, że to jest jej największe marzenie. Natalka chciałby poznać jak największą aktorów z tego serialu i nie ma co się dziwić taka okazja często się nie zdarza. Nasza Marzycielka jednak w szczególności chciałaby poznać Artura Żmijewskiego który gra tytułowego Ojca Mateusz, swoją serialową imienniczkę Gospodynię Natalie którą gra Kinga Preis, Aspiranta Mieczysława w którego wciela się Michał Piela czy podopieczną ojca Mateusza Emilkę która gra Katarzyna Burakowska. Natalka chciałaby zobaczyć wszystko od podszewki od plebani ojca Mateusza po samą komendę by mieć możliwość spotkania się z policjantami. Nasza Marzycielka również bardzo chciałaby zagrać krótką role, porobić zdjęcia z aktorami tego serialu, dostać od nich autografy czy rekwizyt z planu by w przyszłości poprzez te rzeczy zawsze mogła zawsze wracać wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia w którym miała okazje pojechać na plan swojego ulubionego serialu.

 

          Natalio bardzo dziękujemy Ci za miłą rozmowę i za podzielenie się z nami Twoimi marzeniami, wszystkie były wspaniałe i mamy nadzieję uda się nam jak najszybciej spełnić chociaż to jedno które nie jest tylko wyjątkowe dla Ciebie ale również dla nas.

Relacja : Kamil Wierzbicki

Fotografie: Paulina Mazurek-Osuch