„Uwierz w marzenia
Bo dzięki nim sens
życia się zmienia”

 

Długo wyczekiwany dzień spełnienia marzenia Luizy właśnie nadszedł. W piątkowe popołudnie wraz z Panią Moniką z banku „Eurobank” oraz pomocnicą Świętego Mikołaja Ewą wybraliśmy się, by podtrzymać mikołajkowe nastroje i spełnić upragnione marzenie. Naszą podróż odbyliśmy do Zamku w Baranowie Sandomierskim, gdzie otrzymaliśmy bardzo cieple powitanie. Pani przewodnikiem już na nas czekała, by opowiedzieć nam o historii. Luiza była bardzo zainteresowana i ze skupieniem słuchała słów Pani przewodnik. Swą historyczną podróż zaczęliśmy od kaplicy w Zamku, by następnie przejść do historycznych miejsc jakim są komnaty/pokoje zamkowe. Pogoda nas nie rozpieszczała, było chłodno, lecz nas i nasze serca ogrzewał gorący żar wkrótce spełnionego marzenia. Czas szybko płynął, a my zatracając się w świecie historii musieliśmy wrócić na ziemię, by spełnić długo wyczekiwane marzenie. Zeszliśmy więc z pierwszego piętra zamku, by tam, gdzie zaczęliśmy naszą wyprawę wręczyć Luizie upragniony telefon. To z rąk Pani Moniki, jako przedstawicielki Naszego Sponsora banku „Eurobank” Luiza otrzymała upragniony telefon. Na twarzy Luizy pojawiał się uśmiech i ogromna radość. To jednak nie koniec! Po podarowaniu telefonu Luiza otrzymała również kolejny podarunek od Pani Moniki i pracowników banku, zaś z rąk przedstawicieli Zamku w Baranowie Sandomierskim otrzymała pluszowego misia, a my nie tak dawno przeżywaliśmy „Dzień Pluszowego Misia”.  Wszystkie te chwile były bardzo tematyczne i magiczne. Luiza prędko rozpakowała pudełko i przed Jej oczami ukazał się upragniony telefon w pięknym złotym kolorze. To nie był koniec naszej wyprawy. Po spełnieniu marzenia dokończyliśmy naszą wyprawę zwiedzając zbrojownię zamku, a w międzyczasie Pani Przewodnik opowiadała nam kilka ciekawych legend jakie kryje ów zamek. Choć cały ten czas był wyjątkowy i czas pędził tak szybko musieliśmy kończyć nasz dzień.

Chcielibyśmy podziękować bankowi „eurobank” za adopcję i spełnienie marzenia. Podziękowania należą się Pani Monice, która uczestniczyła w tym szczęśliwym dla nas wszystkich dniu. Dziękujemy również Zamkowi w Baranowie Sandomierskim z Panią Przewodnik na czele, za ciepłe przyjęcie nas oraz za piękną lekcję historii, którą wszyscy przeżyliśmy.

Luizo, dziękujemy Ci za Twoje piękne marzenie. Uwierzyłaś w swoje marzenie i mamy wszyscy szczerą nadzieję, że Twoje życie się zmieni. Życzymy Ci wspaniałego zdjęć i spełnienia kolejnych Twoich marzeń.

Relacja: Tomasz Bednarz