„A teraz opowiem ci coś o marzeniach
Jeżeli tylko bardzo, bardzo mocno w nie wierzysz
Obiecuję ci, spełni się każde z nich”

W sobotni poranek wraz z Kingą wybraliśmy się w podróż po kolejne marzenie. Na początku wiedzieliśmy tylko, że Luiza to radosna dziewczyna, która interesuje się muzyką hip-hopową i lubi oglądać horrory. Nie pomyliliśmy się ani odrobinę. Marzycielka od samego początku była uśmiechnięta i radosna.

 

Znając jednego z ulubionych wykonawców jakim jest O.S.T.R nie mogliśmy postąpić inaczej jak wręczyć podarunek Luizie w postaci najnowszej płyty Jej muzycznego idola. Luiza bardzo ucieszyła się z naszego prezentu i nie mogąc się doczekać, po dłuższej chwili wspólnej rozmowy uruchomiła płytę racząc nas dźwiękami swojej muzyki. Świetnie się ułożyło, albowiem nasza wolontariuszka Kinga słucha takiego samego gatunku muzyki. Dziewczyny bardzo szybko złapały wspólny temat, dzięki czemu mogły bez skrępowania rozmawiać o świecie muzyki hip-hopowej.

Głównym tematem rozmowy były zainteresowania Luizy, których jest bardzo dużo. Dowiedzieliśmy się, że Luiza lubi również jeździć na rolkach. Co jakiś czas nasze rozmowy zostały „przerywane” zaczepkami małego przyjaciela rodziny. Widać było jaka więź wiąże Luizę z Jej małym pieskiem.

Przyszedł ten moment by w końcu poznać marzenie Luizy. Rozmawiając stricte o marzeniu, ku naszemu zaskoczeniu nie było ono bezpośrednio związane z muzyką hip-hopową. Jak się okazało muzyka czy film to jedne z wielu pasji Luizy, albowiem kolejną z pasji jest fotografowanie. Luiza marzy o telefonie komórkowym z dobrym aparatem fotograficznym, by móc robić zdjęcia. Dodatkowo mogłaby w szybki sposób udostępniać nowo zrobione zdjęcia swoim znajomym. Jak sama Luiza powiedziała, że muzyka Ją otacza i robi wszystko z muzyką, dlatego mogłaby również słuchać ulubionej muzyki robiąc jednocześnie zdjęcia. A to wszystko dzięki telefonowi komórkowemu.

 

Luizo, wierz mocno w swoje marzenie a my obiecujemy, że zrobimy wszystko, by Twoje marzenie szybko się spełniło.

Relacja: Tomasz Bednarz