Początkiem września, w pierwszy dzień po rozpoczęciu roku szkolnego nadszedł czas spełnienia największego marzenia Kacpra. Chłopiec marzył o tym, aby zobaczyć studio swojej ulubionej stacji radiowej Rmf FM oraz spotkać się z jej prezenterami.
Wczesnym porankiem umówiliśmy się z ekipą z Krakowa, aby wspólnie udać się do domu Kacpra. Tego dnia nawet droga do naszego celu nie była zwyczajna. W trasę wybraliśmy się „już nieco” wiekowym żukiem. Jego właściciel Marcin wraz ze swoją zwariowaną paczką zamierzają objechać nim trasę wzdłuż granic naszego kraju. Wspólnie i bez większych problemów dotarliśmy do Kacpra, który czekał na nas przed domem wraz z rodzicami. Po krótkim przywitaniu ruszyliśmy „na wagary” :) Już na początku wyprawy Marzyciel otrzymał prezent od Ekipy Żuka, w którym znalazły się autografy piłkarzy m.in. Cristiano Ronaldo oraz gadżety klubu Wisły Kraków. Po drobnych problemach podczas drogi oraz z lekkim opóźnieniem dotarliśmy do wymarzonego miejsca chłopca. W siedzibie radia czekał na nas Pan Przemysław Skowron. Po przywitaniu się, w pierwszej kolejności zabrał nas do głównego studia RMFu. Tam na Kacpra czekała Pani Ewelina Pacyna, która wspólnie z Panen Skowronem wtajemniczała naszego Marzyciela w tajniki pracy prezentera radiowego. W studio obecny był również Pan Tomasz Olbratowski.
Uśmiech na twarzy naszego Marzyciela mówił sam za siebie. Kacper był wszystkiego bardzo ciekawy, zadawał wiele pytań i wszystkim był bardzo przejęty. W studiu miał okazję włączać muzykę i bloki reklamowe, ale przede wszystkim zadebiutować na antenie ulubionej stacji razem ze swoimi idolami. Po tym Kacper dokładnie przyjrzał się sejfom „szczęśliwej 13”, a następnie zwiedziliśmy studio w którym Marzyciel mógł poćwiczyć zapowiadanie np. wydarzeń sportowych i „wejścia na antenę”. Udało nam się również zobaczyć studio RMF MAXXX, gdzie Kacper poznał Irka Jakubka i Przemka Grabowskiego. Zobaczył również jak wygląda praca dźwiękowców i ludzi, którzy codziennie dbają o to co na co dzień słyszymy słuchając radia.
Przez cały czas naszego zwiedzania Kacper czuł się jak ryba w wodzie, jednak czas mijał nieubłaganie. Na koniec Marzyciel otrzymał masę upominków i gadżetów od samego Pana Przemysława Skowrona, który osobiście oprowadzał Kacpra przez niemal 3 godziny.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Ekipie „Żukiem po Polsce”, którzy zapewnili transport i wyjątkowy klimat, aby ten dzień był dla naszego Marzyciela naprawdę wyjątkowy.
Dziękujemy również całej grupie RMF na czele z Panem Przemysławem Skowronem za możliwość wejścia do studia oraz pełne zaangażowanie, aby Kacper mógł poczuć się wyjątkowo i jak prawdziwy radiowiec. Dzięki wam udało się spełnić piękne, dziecięce marzenie.

Relacja : Szymon Michna