W upalne, lipcowe popołudnie przekroczyliśmy próg domu Kamili, aby spełnić jej największe marzenie. Nasza wizyta owiana była tajemnicą, i tylko mama dziewczynki o niej wiedziała. Biurko do komputera i fotel dostarczone były już wcześniej do naszej Marzycielki, a my przyjechaliśmy z laptopem, słuchawkami i mikrofonem - zgodnie z marzeniem Kamili. Jej mina na nasz widok była BEZCENNA – oczywiście niczego się nie spodziewała :) Chwilę trwało nim zrozumiała, że to właśnie dziś spełnia się jej największe marzenie. Gdy minął pierwszy szok i wzruszenie, przystąpiłyśmy do rozpakowywania laptopa. Bardzo dzielnie w tym pomagał nam brat naszej Marzycielki, dla którego mieliśmy też osobną myszkę. Po otworzeniu wszystkich pakunków zabraliśmy się za instalację sprzętu - udało nam się szybko wszystko podłączyć.

Pod koniec spotkania, ze wzruszeniem odczytaliśmy dyplom spełnionego marzenia i pożegnaliśmy się z Kamilą, aby mogła cieszyć się swoim wymarzonym sprzętem.

Kochana Kamilo, życzymy Ci mnóstwo zdrowia i radości. Pamiętaj, nigdy nie przestawaj marzyć! 

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do spełnienia tego marzenia. Dziękujemy parze młodej, która przekazała pieniądze ze ślubu w ramach akcji „Zamień kwiaty na Marzenia” , dziękujemy uczestnikom akcji „Kolacja Marzeń II” oraz Pani Agnieszce i Małgorzacie. Dobro wraca z podwójną mocą – czego z całego serca życzymy!