Pewnej deszczowej soboty miałyśmy zaszczyt spełnić marzenie Adrianka. A było to marzenie wyjątkowe, ponieważ w jego spełnienie zaangażowały się aż dwa oddziały Fundacji - Wrocław i Poznań.

Adrian powitał nas bardzo nieśmiało. Jednak kiedy zobaczył, że wraz z nami, w jego domu pojawił się także wielki karton skrywający coś, co może go zainteresować, zaraz się rozpromienił! Wiedział, co może być w środku, więc polecił nam szybko odpakować zawartość pudła. Zatem my - wolontariuszki, razem z mamą i siostrą Marzyciela przystąpiłyśmy do roboty. Adrian w tym czasie, uśmiechnięty od ucha do ucha, biegał niemal po całym domu, wołając, że to jego samochód! Aby jednak Adrianek mógł usiąść w swoim pojeździe, potrzeba było trochę czasu, ponieważ samochód był w częściach, które należało ze sobą połączyć. Nie było to łatwe zadanie, ale ostatecznie dałyśmy radę, co z pewnością nie byłoby takie proste, gdyby nie pomoc Adriana. Dzielnie pomagał nam przykręcać śrubki w kołach i szukać potrzebnych elementów. Kiedy praktycznie wszystkie części były już ze sobą połączone, Marzyciel dostał kluczyk do swojego samochodu i dzielnie zasiadł za kierownicą. I można by powiedzieć, że marzenie zostało już spełnione, ale to nie był jeszcze koniec niespodzianek! Adrian, jak na prawdziwego kierowcę przystało, otrzymał własne prawo jazdy. Do pełni szczęścia brakowało jeszcze pierwszego odgłosu uruchamianego silnika, ale na to musieliśmy jeszcze trochę poczekać. Pojazd musiał zostać przecież „zatankowany” za pomocą akumulatora, a do tego potrzeba było kilku godzin. W międzyczasie, chłopiec przystroił tył pojazdu naszymi zielonymi fundacyjnymi balonami, co prezentowało się naprawdę zjawiskowo. Na koniec wręczyłyśmy dyplom spełnionego marzenia i to był moment, kiedy trzeba było się już pożegnać.

Adrianku, dziękujemy Ci za Twoje piękne marzenie oraz uśmiech i mamy nadzieję, że pierwsze jazdy swoim wozem masz już za sobą! :)

Oddział Wrocław dziękuje bardzo Oddziałowi Poznań za pomoc w realizacji marzenia. Dzięki Wam Adrian nie musiał już czekać ani dnia dnłużej aby otrzymac wymarzone autko.