Każdy z nas ma w życiu różne dni. Są takie o których chcemy jak najszybciej zapomnieć, ale są też dni wspaniałe, które wspomina się długo i z wielkim sentymentem. Świeci słońce, otaczają nas przyjaźni ludzie, a radości nie ma końca. Taki dzień spotkał nas podczas spełnienia marzenia Jasia. Małego piłkarza, którego entuzjazm „zaraził” nas już podczas pierwszego spotkania.Kiedy przyjechałyśmy na miejsce, naszym oczom ukazała się wspaniała, drewniana budowla, któraz każdą chwilą zachwycała nas coraz bardziej. Od wczesnych godzin porannych na podwórku naszego Marzyciela powstawał Jego wymarzony plac zabaw z domkiem, piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawką. Widać było, że Jasiu nie może się doczekać kiedy będzie mógł do niego wejść. W między czasie montowane były również bramki do gry w piłkę nożną. Siatki, które na nich zawisły były w biało-niebieskich barwach. Jasiu od razu wiedział, że są to barwy Lecha Poznań. Kiedy bramki były gotowe Jasiu od razu zaczął strzelać do nich gole. Ponieważ brakowało bramkarza, który broniłby strzały naszego wspaniałego piłkarza,  Jasiu upatrzył sobie Pana Jarosława z firmy StralCo, która podarowała Jasiowi bramki. Pan Jarosław przyjechał ze swoim synem na spełnienie marzenia, aż ze Strzelec Krajeńskich. Zarówno Jasiu jak i Pan Jarosław są wielkimi fanami piłki nożnej dlatego tak dobrze się rozumieli. Wciąż jednak czekała na nas najważniejsza chwila. Skończony plac zabaw wywołał uśmiech na twarzach zarówno Marzyciela i jego sióstr, rodziców jak i wolontariuszek. Jasiu od razu popędził, żeby wypróbować nowe miejsce zabawy. Wspaniale było oglądać bawiącego się Marzyciela, który pomimo zmęczenia raz po raz zjeżdżał po zjeżdżalni.

Radość naszego Marzyciela najlepiej opisują słowa jego Mamy, która powiedziała nam parę dni po spełnieniu, że kiedy Jasiu idzie na podwórko mówi, że idzie do swojego raju. Co możemy więcej powiedzieć? Te słowa oddają wszystko. My również jesteśmy szczęśliwi, ale też wzruszeni. Tak wielu ludzi po raz kolejny okazało  wielkie serca i chęć pomocy. Chcielibyśmy podziękować eurobankowi, dzięki któremu możliwy był zakup tak pięknego placu zabaw. Bardzo dziękujemy również firmie StralCo, która wykonała dla Jasia cudowne bramki do piłki nożnej.

 Kochany Jasiu, mamy nadzieję, że w swoim życiu będziesz spotykał samych dobrych i pomocnych ludzi. Bądź dzielny i pamiętaj, że warto marzyć, bo marzenia naprawdę się spełniają!