Julka to wesoła i bystra dziewczynka, a każde spotkanie z nią uczy nas czegoś nowego. Nasza Marzycielka interesuje się wieloma rzeczami, lubi uczyć się języka polskiego i kocha konie: uczy się jeździć konno, chętnie opowiada o zwyczajach tych zwierząt  i zna wiele ras. Ale jak niemal każda dziś nastolatka interesuje się też nowinkami technologicznymi i gra w różne gry. Do jej zainteresowań należy również fotografia, dlatego tak bardzo marzyła o aparacie firmy Polaroid, by móc robić zdjęcia i natychmiast oglądać je z rodziną.

 W piątkowy wieczór wybraliśmy się do Julki w odwiedziny. Dziewczynka nie wiedziała, że mamy ze sobą niespodziankę. Kiedy zobaczyła pudełko z aparatem, dosłownie zatrzęsła się z radości. Od razu wyciągnęła urządzenie i przy pomocy starszej siostry szybko rozpracowała instrukcję obsługi. Pierwsze zdjęcie zrobiła swojemu pluszowemu przyjacielowi, który razem z nią spędza czas w klinice. Radość była ogromna, dziewczynka zaraz zaczęła opowiadać nam, jakie będzie robić zdjęcia i komu.

 Cieszymy się razem z Tobą, Julko, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie. Życzymy Ci, żeby aparat umilił czas spędzony w klinice i służył po powrocie do domu. I pamiętaj, nigdy nie przestawaj marzyć!

 Serdeczne podziękowania składamy sponsorom tego marzenia, Państwu Milady i Danielowi Alexanderssonom, którzy przyczynili się do pojawienia uśmiechu na twarzy naszej Marzycielki, jak również firmie Fotojoker z Magnolii Park we Wrocławiu.