Na spotkanie z 13-letnią Marzycielką Julką wybrałyśmy się pewnego niedzielnego popołudnia do jej rodzinnego domu do Radomia. Było to niezwykłe spotkanie, w którym towarzyszyła nam mama Julki. Zacznijmy od tego, że Julka kompletnie się nas nie spodziewała. Była to niespodzianka zaplanowana przez mamę. Mina Julki mówiła wszystko – była w szoku, ale przy tym widać było, że również bardzo szczęśliwa!

 

Po niezwykle entuzjastycznym i wzruszającym powitaniu, od razu zaczęłyśmy rozmawiać. Od pierwszych chwil naszego spotkania Julka dała się poznać jako otwarta, ciepła i bardzo wrażliwa młoda osoba. Zapytana o to czym się interesuje, Julka z błyskiem w oczach zaczęła opowiadać             o muzyce i swoich muzycznych idolach.  Jest wielką fanką m.in. Bars and Melody, Johnny’ego Orlando czy Olgi i Sylwii Przybysz. Muzyka to zdecydowanie wielka pasja naszej Marzycielki. Julka kocha też czytać. Mama Julki zdradziła nam, że nasza Marzycielka praktycznie nie rozstaje się z książkami, a w Empiku, który nazywa swoim drugim domem, może spędzać dosłownie godziny. Julka interesuje się również tańcem, zwłaszcza hip-hopem. Sama osiągała sukcesy w konkursach tanecznych! Jednocześnie, Julka jest bardzo pilną uczennicą – zdobywa same piątki i szóstki, a do jej ulubionych przedmiotów szkolnych należą: matematyka, język niemiecki i angielski.

 

Julka zdradziła nam, iż uwielbia swoją klasę, w której ma grono oddanych przyjaciół, z którymi bardzo się nawzajem wspierają i spędzają wspólnie czas, także poza szkołą. Julka stwierdziła, że pod tym względem jest wielką szczęściarą. To prawda, prawdziwi przyjaciele to skarb. Według nas Jej przyjaciele to także prawdziwi szczęściarze!

 

Marzenie Julki jest oczywiście związane z jej największą pasją – muzyką, a jest nim spotkanie ze wszystkimi gwiazdami Young Stars Festival 2018 oraz wzięcie udziału w próbach i koncertach w ramach tego festiwalu. Julka jest ogromną fanką wszystkich jego artystów. Ich plakaty wiszą dosłownie wszędzie w Jej pokoju, nawet w szafie. Wykonywana przez nich muzyka towarzyszy Julce zarówno w dobrych jak i tych trudniejszych momentach życia. Julka marzy, aby móc osobiście podziękować za to swoim idolom. Nasza Marzycielka uczestniczyła w festiwalu w edycji 2017, jednak   w tym roku nie udało Jej się zakupić biletów na Meet and Greet, aby móc spotkać swych ulubionych wykonawców. Ponadto, Julka była oczarowana oprawą festiwalu. Stwierdziła, że dzieję się tam magia, dlatego też marzy, aby móc zobaczyć to wszystko ponownie.

 

Julka opowiadała nam o swoim marzeniu z wypiekami na twarzy. My natomiast słuchałyśmy o nim jak zaklęte, ponieważ byłyśmy pod Jej wielkim wrażeniem. Spełnienie tego marzenia będzie dla Julki wielką radością. To po prostu trzeba zrobić!