W słoneczne popołudnie razem z wolontariuszem Andrzejem wyruszyliśmy aby poznać naszego Marzyciela Antosia oraz jego marzenie. Gdy dotarliśmy na miejsce młodszy brat Julek od razu zaprosił nas do wspólnej zabawy. Antoś na początku krępował się w naszym towarzystwie dlatego na rozluźnienie atmosfery wręczyliśmy naszemu nowemu Marzycielowi lodołamacze. Udało się :) Po wspólnym układaniu puzzli Antoś zabrał nas do swojego pokoju.  W zaprezentowaniu nam licznej kolekcji zabawek nie przeszkodził nawet trwająy w pokoju remont! Mimo tego że nasz Marzyciel ma dopiero 4 latka w trakcie rozmowy odnieśliśmy wrażenie że jest już dojrzałym chłopcem.

Roboty, samochody, puzzle, karty, piłka… gra, psoty, harce, żarty, radość tak nam minęło wspólne popołudnie :)

Gdy więc poruszyliśmy temet marzenia i  zapytaliśmy czy mógłby zdradzić nam jego sekret dzielnie odpowiedział , że... jest to drewniany domek z ścianką wspinaczkową i huśtawką ogrodową. Skąd taki pomysł? Antoś marzy, by wspinać się po niej wraz ze swoim bratem Julkiem. To dopiero jest marzenie :)

Na koniec chłopiec wraz z rodzicami odprowadził nas swoim niezwykle szybkim BMW  przy okazji zapraszając na kolejny dzień zabawy. Obiecaliśmy że postaramy się  jak najszybciej wrócić. Mamy nadzieję że już wtedy będzie wspinał się z Julkiem jak najwyżej a my oczywiście będziemy  kibicować.

Kochany Antosiu !  Jesteśmy dumni, że Ciebie poznaliśmy! Aby się odwdzięczyć zrobimy, co w Naszej mocy, aby spełnić Twoje marzenie.