Eryk doczekał się spełnienia swojego marzenia 19 maja podczas dorocznego Ogólnopolskiego Dnia Marzeń, który w tym roku odbył się w zaprzyjaźnionej z naszą fundacją szkole  w Granowie. Przypomnijmy, że marzenie Eryka było niezwykłe, bo wymarzył sobie spotkanie z Batmanem.

Superbohater, jak wiemy, nie boi się żadnych wyzwań i zjawia się tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Nic więc dziwnego, że przybył do Granowa na umówioną godzinę na wezwanie swego wielbiciela-Eryka. Wraz z nim pojawiły się trzy postacie: dwie piękne kobiety ( Wonder Woman i Bat Girl) i uosobienie zła- Joker.

Nasz gość, Batman, wyznał publicznie, iż już czuje się nieco stary i zmęczony ratowaniem świata i właśnie poszukuje następcy. Eryk przebrany w strój Batmana odważnie podjął się trudnych zadań, które miały sprawdzić jego predyspozycje do roli Superbohatera. Przy aplauzie życzliwej widowni  wykonał wiele trudnych zadań, czym zasłużył sobie na miano następcy Batmana. Niektóre konkurencje odbywały się na oczach całej widowni, kilka zadań wykonał na zewnątrz szkoły , tylko w gronie postaci z „Batmana”. Przyszła w końcu  kolej na rozmowy sam na sam Eryka z Batmanem, podczas których, jak się można tylko domyślać, Superbohater  podzielił się jakimiś tajemnicami ze swoim następcą, i przekazał mu swoją moc. Ale to są tylko domysły, bo takie sprawy nie są dla ZWYKŁYCH ŚMIERTELNIKÓW. W TYM CZASIE OSOBISTY KIEROWCA Batmana, pan Alek, gnał autostradą z Warszawy „batmobilem „ z prędkością 500 km/ godz., aby Eryk mógł zapoznać się z tym super pojazdem, zrobić sobie kilka zdjęć, odebrać Dyplom Marzyciela i z nową mocą wrócić do domu.  Trzeba dodać jeszcze, że w „bat mobilu” czekały na  naszego  małego bohatera dnia prezenty. Na koniec Eryk wyznał jeszcze jedno swoje marzenie: jeszcze raz spotkać się z Batmanem.

Dziękujemy Batmanowi, że po raz kolejny uratował świat…tym razem świat  wyobraźni małego chłopca, podzielił się z nim swoją mocą, a wszystkim nam pokazał, że może ten świat nie jest taki zły, póki są na nim tacy Batmani.