Na spotkanie z Kacprem pojechałyśmy w chłodne, listopadowe popołudnie. Nieco zmarznięte zadzwoniłyśmy do drzwi mieszkania, które otworzyła Mama Kacperka z radosnym, promiennym uśmiechem na twarzy. I od razu zrobiło się cudownie ciepło… Sympatyczna, otwarta Mama, wspaniały, towarzyski Kacper oraz jego wesoła siostrzyczka zaprosili nas do domu. Domu, w którym panuje ciepła, rodzinna atmosfera.

Kacper opowiedział nam troszkę o sobie, swoich zainteresowaniach, zajęciach, które najbardziej lubi w szkole plus o tych trochę mniej ulubionych. W wolnych chwilach Kacperek lubi układać klocki lego, rozrabiać ze swoją siostrą i grać w piłkę, jeśli tylko zdrowie pozwala. Zdradził nam, że jest fanem drużyny piłkarskiej Cracovii, a jego ulubionym zawodnikiem jest Deleu. Kacper ma nawet oryginalną koszulkę z jego nazwiskiem. Z dumą nam się w niej zaprezentował i pozwolił na mini sesję zdjęciową.

I właśnie z pasją do piłki nożnej oraz ulubioną drużyną związane jest marzenie Kacpra. Chciałby spotkać się z wszystkimi zawodnikami drużyny piłkarskiej Cracovii. A my dołożymy wszelkich starań aby to marzenie urzeczywistnić…

Jeżeli ktoś chce pomóc spełnić to marzenie proszę o kontakt:

Wolontariusz prowadzący:

Agata Broś

tel: 885 300 030