W piękny, słoneczny, styczniowy dzień wybraliśmy się na realizację marzenia Julki. Jak każde marzenie, to również jest piękne. Dziewczynka chciała otrzymać zestaw Lego: Słoneczny katamaran. Mama Julci trzymała nasz przyjazd w tajemnicy, więc gdy weszliśmy do pokoju, w którym dziewczynka bawiła się z bratem była bardzo zaskoczona, a w jej oczach zobaczyliśmy znajomy błysk. Gdy upewniliśmy Julię, że ten dzień jest jej świętem na jej twarzy zagościł szeroki uśmiech.
Marzycielka od razu zabrała się do rozpakowywania prezentu, by sprawdzić, czy jest to ten wymarzony. Chojny sponsor wiedział, że Julka niedługo będzie obchodzić 9 urodziny, więc sprezentował jej dodatkową niespodziankę. Kiedy Julia poczęstowała nas tortem, którym ją obdarowaliśmy zaprosiła nas do zbudowania zamku, który jest jej urodzinowym prezentem, ponieważ uważała, że nie będzie to aż tak skomplikowane. Katamaran, który był jej marzeniem zbuduje wspólnie z mamą, tatą i bratem. Julia obiecała nam, że pokaże, jak łódka prezentuje się już po złożeniu.
Dumni z Naszej budowli zrobiliśmy wspólne zdjęcie i pożegnaliśmy się z Julią i jej rodziną, by w drodze powrotnej rozmawiać o kolejnych Marzycielach i ich cudownych marzeniach.

Bardzo dziękujemy Anonimowej Osobie Prywatnej, Lego Polska i Emilii Songowicz za spełnienie marzenia Julki!