Pewnego grudniowego, słonecznego lecz zimnego dnia wybraliśmy się z wizytą poza Łódź, by poznać Julkę i jej marzenie. W drzwiach powitała nas uśmiechnięta mama Julii. Gdy weszliśmy do domu zobaczyliśmy małą dziewczynkę bardzo przejętą naszymi odwiedzinami. Minęła chwila zanim przełamaliśmy nieśmiałość i stres Marzycielki. Po kilku chwilach, kiedy pokazaliśmy jej co dla Niej przywieźliśmy na Jej twarzy pojawił się pierwszy uśmiech. Tomasz idealnie trafił z wyborem lodołamacza dla Julki, ponieważ zaraz po naszym przybyciu kolorowałyśmy wspólnie księżniczkę i rozmawialiśmy o marzeniu dziewczynki. Dowiedzieliśmy się, że bardzo lubi bawić się ze swoim młodszym bratem. Ona z nim bawi się samochodami, a on z nią koloruje i wycina. Spędzają ze sobą dużo czasu. Julcia nieśmiało odpowiadała na nasze pytania, ale udało nam się ją rozruszać. Zaproponowaliśmy by oprowadziła nas po swoim domu. Zaprowadziła nas do pokoju, w którym  pokazała nam swój piękny zamek Elzy, który zbudowała wspólnie ze swoim tatą. Ma również ogromną kolekcję samochodów z Lego stworzonych razem z bratem. Podczas oglądania dzieł sztuki z klocków wyznała nam, że jej największym marzeniem jest  by dostać zestaw Lego, z którego będzie mogła zbudować łódkę. Później Julia nadal nieśmiało, ale chętnie bawiła się z nami i tworzyła z zestawu do tworzenia biżuterii, który od nas dostała. Urzekło nas również to jak dobroduszną dziewczynką jest Julka. Zdecydowała, że z prezentu od nas stworzy piękny zestaw dla swojej mamy, by mogła go założyć na wigilijną kolację. Ma w planach również zrobić takie same bransoletki dla siebie i swojej koleżanki.
Dołóżmy wszelkich starań, by ta cudowna, uśmiechnięta dziewczynka mogła zbudować najpiękniejszą łódkę z Lego na świecie!

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z: Magdalena Zatorska e-mail: lodz@mammarzenie.org, tel.: 518-852-081