Dzięki podpowiedzi mamy naszego marzyciela już od początku wiedzieliśmy, że udało nam się przełamać pierwsze lody, a wszystko za sprawą prezentu - książki o ulubionym zwierzęciu chłopca – pandzie. Od początku złapaliśmy dobry kontakt z Jankiem oraz jego bratem Filipem, dzięki czemu udało nam się dowiedzieć, że marzyciel jest fanem komiksów o Asteriksie i Obeliksie czy też uwielbia zwierzęta. Ponadto uwielbia też układać klocki lego, których ma olbrzymią kolekcję. Od początku już, gdy zaczęliśmy się wspólnie bawić mogliśmy stwierdzić , że chłopak ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, która udziela się wszystkim dookoła.

I tak stopniowo poznawaliśmy Janka, jednocześnie dowiadując się o jego marzeniach i zainteresowaniach, przeczuwaliśmy, że jego największe marzenie nie może być czymś zwyczajnym.

I tak było. Okazało się, że chłopak kocha pandy a jego marzeniem jest zobaczyć pandę wielką. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ w Polsce nie ma ich w żadnym zoo, a najbliżej są między innymi we Francji czy też Austrii.

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z Michał Zapalski : e-mail: michal.zapalski@mammarzenie.org

lub 

Małgorzata Przyłęcka : e-mail: gosia.przylecka@mammarzenie.org  tel.: 665 774 575