Niczym w słynnym westernie, o jakże znanym tytule,  "W samo południe" spotkaliśmy się z naszym Marzycielem- Stasiem. No, prawie... bo dokładniej to o 13. :) Ów siedemnastoletni młodzieniec, chłopak, o którym można by rzec "człowiek tysiąca pasji", uwielbia oglądać filmy, podróżować, czytać książki, a ponadto interesuje się polityką, zarówno biernie jak i czynnie. Ma poważne plany, chce zostać starostą swojej klasy. Zdobył już doświadczenie na podobnym stanowisku. 

Jako lodołamacz wręczyliśmy książkę o tematyce detektywistycznej. Staś planuje zagłębić się w ten gatunek. Z tematu powieści szybko przeskoczyliśmy na rozmowę o ulubionych filmach, których Staś zna naprawdę mnóstwo! 

Zostało nam jeszcze jedno, z wyżej wspomnianych, zainteresowań. Podróże. To właśnie na nich wypada nam się skupić najbardziej, ponieważ wszystkie trzy marzenia Stasia były z nimi związane! Co więcej- miały ze sobą bardzo dużo wspólnego, gdyż każde z nich prowadziło do nadmorskiego, ciepłego kraju. 

Słoneczna Italia, stylowa Francja oraz gorąca Hiszpania.

Dokładnie w tej kolejności nasz fantasta podał swoje pragnienia. Niestety  nie uda nam się pokazać mu tych wszystkich krajów, ale jesteśmy pewni, że po zabraniu go do Włoch, rozpalimy w nim iskierkę podróżnika, która w przyszłości zaowocuje zwiedzeniem pozostałych. Już samo rysowanie flag wiązało się z wieloma komentarzami o danych krajach i wywoływało rozmarzone spojrzenie.

Naszemu Marzycielowi życzymy jeszcze więcej uśmiechu oraz wiary w moc spełnienia marzeń!" Sami dołożymy starań, by ugruntować Stasia w przekonaniu, ze stawiając sobie podróże, jako cel życia, będzie bezustannie poznawał je i doświadczał z różnych perspektyw.