Igor - tak na imię ma nasz 10letni Marzyciel. 
Jaki jest? – niesamowicie pogodny, niesamowicie szczery i nieziemsko waleczny!

Tutaj naprawdę najlepiej pasuje przysłowie: „w małym ciele wielki duch ”! Naprawdę każdy z Państwa kto zobaczyłby Igora nie uwierzyłby jak silny mały człowiek to jest!

Nasze spotkanie z chłopcem odbyło się na oddziale Onkologii. Na początku Marzyciel zapytany przez nas co jest jego największym marzeniem zastanawiał się. Padł pomysł zakupu laptopa i zestawu gier. Po dłuższym zastanowieniu jednak Igor pięknie podsumował nasze spotkanie:
Pomyślałem sobie, że wasza Fundacja spełnia takie prawdziwe wielkie marzenia. Laptopa zawsze kiedyś mogę sobie kupić, ale o wycieczce z całą rodziną do Legolandu mogę tylko marzyć!!! ” 

Tak brzmiały słowa małego bohatera. Igorek zadecydował, że najbardziej w świecie marzy pojechać do Legolandu w Danii z całą swoją rodziną: Mamą, Tatą, bratem Jaśkiem i Siostrą Zosią. 
Na nasze pytanie czy Igorek da radę fizycznie na tak wyczerpującą wycieczkę - chłopiec bez zawahania odpowiedział, że TAK! Dodał również, że będzie czekał tak długo jak tylko będzie to potrzebne!!

Drodzy Państwo nie wyobrażam sobie nie spełnić tak cudownego marzenia. Mam również nadzieję, że Igorek nie będzie musiał czekać długo i już wkrótce ujrzy swój wymarzony Lego-raj.

Czas zakasać rękawy i zabrać się do działania! Trzeba zebrać pieniądze, zorganizować transport, bilety i zamówić dużo słońca na ten wyjątkowy wypad!!

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z: 

Julia Jakubowska 

tel.: 508716843

e-mail: szczecin@mammarzenie.org