Za siedmioma górami, za siedmioma lasami żyła dziewczynka o imieniu Agatka. Marzyła o spotkaniu swojej ulubionej księżniczki - Roszpunki, z którą chciała pojechać na bal.

Pewnego dnia do Agatki przybyły dwie dobre wróżki i postanowiły spełnić Jej marzenie.

Używając swych mocy i z pomocą przyjaciół odnalazły Roszpunkę, która z radością postanowiła wydać bal dla Agatki.

Zaproszenia zostały rozesłane, do organizacji balu zatrudniono najlepszych specjalistów, a sama Roszpunka nie mogła doczekać się poznania uroczej Agatki.

W końcu nadszedł dzień balu. Piękna karoca podjechała po Agatkę, która nie mogła uwierzyć, że wszystko dzieje się naprawkę. Nieśmiało kroczyła w stronę karocy, z której wyłonił się długi, blond warkocz. Delikatnie go chwyciła i chwilę późnej siedziała w pędzącej karocy obok Roszpunki.

Wszyscy przybyli goście zebrali się przed pałacem i wypatrywali najważniejszych osobistości. W końcu nadjechała karoca, z której wysiadły dwie księżniczki. W ślicznej, balowej sukni Agatka wyglądała niczym młodsza siostra Roszpunki. I tak otworzyły One najpiękniejszy bal w całej okolicy.

Na balu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Mnóstwo atrakcji, zabaw, pyszności, a to wszystko w pięknej scenerii rodem z bajki. Nie mogło zabraknąć również niespodzianek takich jak tort czy prezenty.

W pewnym momencie wszystkich dobiegł anielski głos śpiewającej Elzy. Nikt nie mógł uwierzyć, że na balu pojawiła się jeszcze jedna tak wspaniała postać. Dzieci były wniebowzięte, a Agatka nie opuszczała swoich księżniczek na krok.

Dziękujemy parze młodej, która dzięki akcji Zamień Kwiaty na Marzenie, przeznaczyła środki na spełnienie marzenia Agatki oraz wszystkim zaangażowanym w organizację tak wspaniałego dnia!
Czyni Cuda, Agencja Ślubna "Welon i Cylinder", Restauracja Leśniczówka, Dworek Weselny, Wodzisław Śląski, Rozbrykany Tygrysek - animacje dla dzieci, Bauaban Fotografia Ślubna, Cukiernia Restauracja "Grzybek", Kwiat Melanii Wedding, Lili Vanili, Babski Warsztat, Atrakcje na imprezy - happyevent24, Naturalnie na patyku, Teatr Miejski w Gliwicach, Anna Pieszka Official, samochodydoslubu.pl

Agatko, dziękujemy Ci za to piękne marzenie i że dzięki Tobie wszyscy mogliśmy przeżyć tak bajkowy bal. Życzymy Ci spełnienia wszystkich marzeń! :)