Paulina, kolejna nasza Marzycielka , to dziewczyna niezwykła. Ma ciekawe zainteresowania, szerokie horyzonty i wielkie marzenia. Wydaje się, że nie ma dla niej żadnych przeszkód i barier nie do pokonania. Od siódmego roku życia uprawia jazdę konną. Kiedyś, będąc na wakacjach z rodzicami, przypadkiem spróbowała jazdy konnej i tak jej się spodobało, że jeździ do dziś. Obecnie ma już własnego konia Vaganta i na swoim koncie wiele sukcesów sportowych. W roku 2015. zdobyła mistrzostwo Polski na kucyku Nokia. Wygrała cykl zawodów zorganizowanych przez Wielkopolski Związek Jeździecki na poznańskiej Woli i została „Talentem Wielkopolski”. Zdobyła też wicemistrzostwo Polski na Vagancie w 2016. W latach 2016- 2018 znalazła się w kadrze narodowej.

W jej pokoju sporo miejsca zajmują jeździeckie trofea. Aż trudno uwierzyć w taki dorobek szesnastolatki. W ślady Pauliny idzie jej młodsza siostra, Natalia, która również odnosi już jeździeckie sukcesy.

Treningi jeździeckie zajmowały jeszcze do niedawna sporo miejsca w życiu Pauliny, bo jazdy odbywały się aż pięć razy w tygodniu.

Drugą pasją naszej Marzycielki jest kultura Wschodu, a konkretnie Korei. Fascynuje ją w tej kulturze wszystko. Kiedyś chciałaby tam wyjechać i pracować jako psycholog. Wiele spraw z tym związanych już przemyślała i zaplanowała, już uczy się języka koreańskiego.

Jej marzenie jest bardzo oryginalne i związane z zamiłowaniem do kultury Korei. Jak nam  sama wyznała, trudne chwile pozwoliła jej przetrwać muzyka pewnego koreańskiego zespołu nazwie BTS.

Podobno BTS to objawienie ostatnich czasów. Paulina wie wszystko o członkach grupy, zna ich piosenki, nuci je po angielsku i koreańsku. Okazuje się, że zespół wybiera się na tournee po krajach europejskich, więc będzie blisko, a Paulina chciałaby się spotkać z członkami tego zespołu, bo ma im wiele do zawdzięczenia i powiedzenia. Gdyby jednak pojawiły się przeszkody w spełnieniu tego marzenia, to jej drugim marzeniem jest urządzenie pokoju w stylu orientalnym. Paulina mocno wierzy, że jej marzenie zostanie spełnione. Życzymy jej spełnienia tego marzenia i wszystkich kolejnych.