W piękny i gorący wrześniowy dzień wybrałyśmy się do Zabrza zrobić niespodziankę Oliwce. Dziewczynka nie spodziewała się naszego przyjścia, więc była bardzo zaskoczona – niespodzianka się udała!

Oliwka w prezencie od nas dostała puzzle z Minionkami i koszulkę Marzycielki, z czego ogromnie się ucieszyła! Największą pasją naszej małej marzycielki jest fryzjerstwo – uwielbia robić modne fryzury. W przyszłości chciałaby zostać zawodową fryzjerką, za co mocno trzymamy kciuki Dziewczynka opowiedziała nam również o swoim piesku, malutkim yorku. Kocha bawić się ze swoją małą przyjaciółką, którą nazywa siostrą. Przy rozmowie zaczęłyśmy grać w „Dobble” – karciankę, w którą mała jest naprawdę dobra (o czym nas sama ostrzegła). Świetnie się bawiłyśmy, dużo śmiałyśmy i miło spędziłyśmy czas.

Ale najważniejsze jest marzenie. Oliwka ma swoje idolki – My3. Ubóstwia ich program, zna piosenki na pamięć, ogląda każdy odcinek w telewizji i na YouTube. Jej największym marzeniem jest spotkanie z gwiazdami. Pragnie porozmawiać, pobawić się, dowiedzieć jak wygląda program i dostać autografy dziewczyn (najlepiej na płycie!)

Mamy nadzieje, że marzenie Oliwki spełni się szybko – na pewno dołożymy do tego wszelkich starań.