W przepiękne, wiosenno-zimowe popołudnie pojechałyśmy do Bielska-Białej, poznać Alana - naszego nowego Marzyciela. Chłopiec ma 14 lat i jest bardzo skryty.

Troszkę się nas wstydził, ale wszystko się zmieniło, kiedy zapytałyśmy co lubi robić. Jego największą pasją są gry, w które gra na konsoli. Większość jego gier, to Lego, w których może budować różne rzeczy. Opowiadał o nich z zapartym tchem, wplatając przy tym różne słowa z świata gier, które nam - laikom, są zupełnie obce.

Zapytałyśmy również, czy lubi Youtuberów, tak jak wspominała mama. Oczywiście potwierdził i zaczął opowiadać, których najbardziej i dlaczego. Jednym z jego wirtualnych ulubieńców jest Maxplaier, który podbija internet.

Przyszedł jednak czas, żeby zapytać o cel naszego spotkania - jakie jest jego marzenie. Chłopiec początkowo miał z tym problem, ale kiedy przyszła mama i powiedziała, że musi pomyśleć o sobie, o tym, czego on naprawdę pragnie, to po chwili powiedział, że już wie. Największym marzeniem Alana jest spotkanie z Youtuberem Maxplaier’em. Chciałby z nim porozmawiać o grach, a jeśli będzie taka możliwość, to zagrać. Mamy nadzieję, że już niedługo uda się spełnić to piękne marzenie i na buzi Alana zagości uśmiech.