Tego deszczowego dnia w drzwiach przywitała nas mama Marzycielki. Dziewczynka wiedziała, że przyjedziemy i jeszcze raz z nią porozmawiamy. Nie sądziła jednak, że tego dnia spełni się jej największe marzenie!

Na stole czekał na nas pyszny placek i inne słodkości. Za co bardzo dziękujemy! Towarzyszyła nam mama, starsza siostra Gabrysia, a później dołączył tata Marzycielki.

Antosia dostała kolorowanki przestrzenne, wielką kolorowankę podłogową, kredki akwarelowe, pisaki i farbki. Zaczęło się kolorowanie i malowanie. Wolontariuszka z siostrą i Antosią odbiły na kartce swoje pomalowane farbkami dłonie. Wszystko kontrolował kot, który potem smacznie spał na kartkach.

Ale to nie koniec niespodzianek! Gdy zza drzwi wyłonili się nowi goście, którzy wnieśli kolejne prezenty, dziewczynka zaniemówiła. Niczego się nie spodziewała! Na twarzy dziewczynki  pojawił się wielki uśmiech i zaczęła rozpakowywać paczki. Wszystko było takie jak sobie wymarzyła: biały XBOX ONE S , różowe pady i gry. Na koniec pojawił się wielki telewizor i radość była jeszcze większa.

Antosia wykazała się niesamowitą cierpliwością. Brała czynny udział w długotrwałej instalacji sprzętu i aktualizacji. Spokojnie czekała aż XBOX oswoi się z nowym otoczeniem i będzie mogła przetestować wymarzony sprzęt. Gdy w końcu instalacja dobiegła końca na twarzy dziewczynki  pojawił się ogromny uśmiech i od razu zabrała się do gry. Szkoda, że czas tak szybko płynął i nie zdążyliśmy choć raz zagrać z naszą Marzycielką.

Antosiu, mamy nadzieję, że ten sprzęt będzie Tobie dobrze służył i przyniesie dużo radości. Cieszymy się, że mogliśmy wywołać ten wspaniały uśmiech na twojej twarzy. Nigdy nie przestawaj marzyć!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które wsparły akcję:,,Kolacja Marzeń V”. To dzięki tym środkom możliwe było spełnienie marzenia naszej Antosi!

Dziękujemy sklepie RTV euro AGD za udzielone rabaty.

Podziękowania należą się również Damianowi, który wystąpił w roli eksperta i pomógł nam w instalacji sprzętu.