Street Meet 2017

27 czerwca 2017

11 czerwca na Stadionie Wrocław odbył się pierwszy charytatywny turniej tańca organizowany przez Szkołę Tańca Flashdance Wrocław!
To było niezwykłe wydarzenie, które żyje w naszych sercach po dzień dzisiejszy.
Wydarzenie podzielone było na dwie części. Pierwsza z nich rozpoczęła się od występu Kuby Zaborskiego, nastepnie na scenie pojawili się tancerze wykonujący układy Hip-Hop, Disco i Freestyle. Wśród osób oceniających występy znaleźli się: Klaudia Antos, Joanna Rudnicka, Michał Kalcowski, Łukasz Doliński oraz Branko Bielopotocky. Ostatnim punktem pierwszego bloku był występ grupy operowej Sonori Ensemble.

Już chwilkę później na stadionie pojawili się uczestnicy drugiej części niedzielnego wydarzenia. Najpierw miały miejsce pokazy projektów autorskich (burleska, balet oraz tango argentyńskie) a następnie Bachata Guinness Challenge. Cała sala wypełniła się osobami tańczącymi Bachate. Tym niezwykłym punktem zakończył się dzień pełen wrażeń.

Podczas niedzielnego wydarzenia organizatorzy wspomogli podopiecznych Stowarzyszenia”Ostoja” oraz Fundacji Mam Marzenie! Dzięki Street Meet udało się nam zebrać ponad 8500zł na spełnianie marzeń dzieci! Dodatkowo dwa marzenia zostały spełnione w niezwykłej oprawie podczas wydarzenia: Miłosz otrzymał wymarzony komputer a Piotruś Xboxa!

Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym w to przepiękne przedsięwzięcie a w szczególności Państwo Robertowi i Marlenie Baranom, właścicielowi Szkoły Tańca Flashdance Wrocław, która była głownym organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia!