Spełnij marzenia dzieci i weź udział w zbiórce w sklepach Kaufland!

Już w najbliższą sobotę 24 września br. odbędzie się ogólnopolska akcja charytatywna na rzecz ciężko chorych dzieci z Twojego regionu. Wydarzenie organizuje Fundacja Mam Marzenie oraz hipermarkety Kaufland z okazji Światowego Dnia Marzyciela. Robiąc zakupy w jednym z 54 sklepów w całej Polsce, będzie można poznać działalność Fundacji oraz za pośrednictwem wolontariuszy zrealizować marzenia jej podopiecznych. 

Przekaż datki i podaruj to, co najpiękniejsze – bezinteresowaną pomoc.

W najbliższą sobotę w sklepach Kaufland, wolontariusze Fundacji Mam Marzenie będą zbierać datki dla dzieci, które nigdy nie przestały marzyć. Podopieczni Fundacji są bardzo zdolni, kreatywni i przesympatyczni, a ich wyobraźnia nie ma końca. Pomóżmy im uzyskać to, czego pragną, bo przecież marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia. Już w ten weekend możemy sprawić sobie wielką radość i pomóc chorym dzieciom, dla których nawet najmniejszy gest jest ważny i pozwala choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu.

W dniu Marzyciela, nie marz… DZIAŁAJ!

Robiąc zakupy w sklepach Kaufland, będzie można poznać działalność Fundacji i przekazać swój datek wolontariuszom lub wykonać przelew na rzecz FMM.

Więcej informacji na temat dzieci, ich marzeń oraz tego, jak można im pomóc, znajdziecie pod tym linkiem:  https://mammarzenie.org/

Kontakt dla mediów

Aleksandra Bieg

Rzecznik Prasowy Fundacji Mam Marzenie

aleksandra.bieg@mammarzenie.org

O Fundacji Mam Marzenie

Organizacja pożytku publicznego, która od 19 lat pomaga chorym dzieciom w spełnianiu ich marzeń. W pracę na rzecz Fundacji zaangażowani są jedynie wolontariusze, którzy poświęcają swój czas, aby jak najwięcej dzieci mogło zrealizować swoje wymarzone cele. Fundacja posiada 16 oddziałów, co pomaga w dotarciu do dzieci w całej Polsce.

Celem Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, które cierpią na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja pragnie dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezwykle ciekawych i niezapomnianych wrażeń. Realizacja marzeń pozwoli choć na chwilę zapomnieć im o cierpieniu, a także wniesie w ich życie radość oraz motywację i siłę do walki z chorobą.

O sieci sklepów Kaufland

Kaufland to odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1450 sklepów i zatrudnia ok. 148 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 237 marketów i zatrudnia ok. 15 000 pracowników.

Asortyment sklepów Kaufland liczy kilkanaście tysięcy produktów. Sieć koncentruje się przede wszystkim na ofercie produktów świeżych – owoców i warzyw, produktów mlecznych, a także mięsa, wędlin, serów i ryb.

Kaufland realizuje swoją misję w oparciu o cztery fundamentalne wartości, którymi są: jakość, wybór, cena i łatwość zakupów. Jako firma odpowiedzialna, w ramach strategii zrównoważonego rozwoju pn. „Zróbmy to razem”, Kaufland angażuje w swoje działania różne grupy interesariuszy – pracowników, partnerów biznesowych, klientów, lokalne społeczności, organizacje pozarządowe oraz podejmuje i wspiera inicjatywy mające na celu promowanie zdrowego odżywiania, przeciwdziałanie marnowaniu żywności, poprawę dobrostanu zwierząt, przeciwdziałanie zmianom klimatycznym, redukcję zużycia tworzyw sztucznych.