„Tydzień Dziecka w Białymstoku” to powrót do przedwojennej białostockiej tradycji. W tym roku organizowany był po raz piąty. 9 października, Białostocki Teatr Lalek wraz z Fundacją Mam Marzenie z oddziałem w Białymstoku, zaprosił na wyjątkowe spotkanie z Panem Grzegorzem Kasdepke – najchętniej czytanym polskim autorem książek dla dzieci.

Podczas spotkania aktorzy BTL przeczytali dzieciom wybrane teksty autora z książki „Detektyw Pozytywka”. Dzięki Fundacji DKMS można było zarejestrować się jako dawca szpiku kostnego. Odbyła się również licytacja książek Pana Grzegorza Kasdepke z Jego własnoręcznym autografem. Książki do licytacji przekazała Księgarnia TaniaKsiążka.pl.

Cały dochód z tej imprezy zostanie przekazany na spełnienie największego marzenia Mateuszka, który marzy o Koparce na akumulator.

Za wspaniałe popołudnie z całego serca Dziękujemy Panu Grzegorzowi Kasdepke, aktorom i pracownikom Białostockiego Teatru Lalek, Księgarni TaniaKsiążka.pl, Psotkom Migotkom. To prawdziwa magia, gdy zwykły niedzielny dzień staje się prawdziwie magiczny. Dziękujemy!!!