Koło Naukowe Prawa Sportowego UwB magicznego 14 grudnia 2016r. zorganizowało już IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. Miejsce: to hala sportowa przy ul. Świerkowej w Białymstoku.

Po ubiegłorocznym sukcesie i spełnieniu marzenia Mariusza, w tym roku celem była realizacja marzenia pięcioletniego Szymona. Chłopak kocha sport, jednak ze względu na chorobę, nie może aktywnie uczestniczyć w zajęciach ruchowych. Jego największym marzeniem jest Konsola Xbox One z Kinectem, na której mógłby grać i bawić się, zapominając o codziennych troskach.

W turnieju zagrały znane postacie, m.in.: Białostoccy Raperzy, sportowcy, nauczyciele akademiccy, dziennikarze czy nawet Gwiazdy Disco Polo. Nie zabrakło oczywiście zbiórki do puszek oraz licytacji. Wszystko uświetniło występy artystyczne i magiczno-czarodziejskie, wykonane przez fantastycznego Magika Łukasza Granta.

To już trzeci raz, kiedy Koło Naukowe Prawa Sportowego UwB zorganizowało Turniej Charytatywny na rzecz naszego Marzyciela. Serdecznie dziękujemy organizatorom Koła, wszystkim biorącym udział, Sponsorom Turnieju. Dla takich chwil warto spełniać marzenia, warto walczyć o szczęście chorych dzieci. Drodzy organizatorzy, pamiętajcie proszę, że dobro powraca i to ze zdwojoną siłą. Jeszcze raz bardzo Serdecznie Dziękujemy!!!