Świąteczny czas, to czas Gwiazdki na niebie, Świętego Mikołaja i prezentów. Każdy, kto był grzeczny, dostał zapewne mały podarunek. Ale to też pora szczególna, gdzie pamiętamy o chorych dzieciach z oddziałów szpitalnych, pacjentów, gdzie te Święta musiały spędzić w szpitalu.

My wolontariusze pamiętamy, pamiętają również Sponsorzy, czyli Dobre Duszyczki. I tak w tym roku Pracownicy TOYS”R”US Poland podarowali pacjentom z UDSK w Białymstoku paczki Świąteczne. Czas szczególny, gdzie można, choć na moment zapomnieć o chorobie.

Na 3 dzień Świąt, czyli 27 grudnia, kiedy jeszcze miasto powoli budziło się ze Świątecznego snu, odwiedziliśmy małych i dużych pacjentów Białostockiego szpitala. Oczywiście ze sobą mieliśmy wszystkie paczki podarowane przez TOYS”R”US. Kolorowe, duże i małe, dla dziewczynek i dla chłopców. Renifer odwiedził każde dziecko, i co można było zobaczyć? – uśmiech, radość, zadowolenie i szczęście. Dzień szczęśliwy, bo każdy pacjent uradowany. I o to w tym wszystkim chodziło, gdyż żadne dziecko nie zostało pominięte.

To magiczne chwile, kiedy w tak Świąteczny czas można było zobaczyć szczęście na twarzach chorych dzieci. Święty Mikołaj pamięta o wszystkich, więc i tego czarodziejskiego dnia, pamiętał również o pacjentach UDSK w Białymstoku. Serdecznie dziękujemy Pracownikom TOYS”R”US Poland za podarowanie Świątecznych prezentów. To niezwykłe chwile, kiedy Renifer w imieniu Sponsorów przekazuje podarunki, a dzieci mówią „Dziękuję”. I My również bardzo Dziękujemy!!!