Na Podlasiu Mikołaj przychodzi 2 razy. Wyznawcy Prawosławia, Święta Bożego Narodzenia, według kalendarza juliańskiego, obchodzili 6 stycznia. Świąteczny czas, to czas Gwiazdki na Niebie, Świętego Mikołaja i oczywiście prezentów.

Ale to też pora szczególna, gdzie jako Fundacja Mam Marzenie i Sponsorzy pamiętamy o chorych dzieciach z oddziałów szpitalnych UDSK w Białymstoku. To czas szczególny, gdzie można, choć na moment zapomnieć o chorobie.

Święty Mikołaj, Elf i pomocnicy Mikołaja, wszyscy wspólnie tego magicznego dnia, wręczaliśmy pacjentom wspaniałe prezenty. W zamian dostaliśmy uśmiech, radość, zadowolenie i szczęście od każdego chorego dziecka. Chwile magiczne, niezapomniane.

To czarodziejskie chwile, kiedy w tak Świąteczny czas Mikołaj przychodzi kolejny raz. Święty Mikołaj pamięta o wszystkich grzecznych dzieciach, więc i tego wspaniałego dnia, pamiętał również o chorych dzieciach UDSK w Białymstoku.

Serdecznie Podziękowania za podarowanie Świątecznych prezentów i pomoc w organizacji przekazania podarunków przesyłamy do:

  • Przedszkola Samorządowego „Baśniowe” nr 23 w Białymstoku;
  • Społeczności Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie;
  • Sponsorom Anonimowym;
  • Continental Club i Urszuli Wardzińskiej;
  • Białostockiego Klubu Taekwondo Huzar;

To wspaniałe chwile, kiedy święty Mikołaj w imieniu Sponsorów przekazuje prezenty, a dzieci mówią: Dziękuję. I My również bardzo Dziękujemy!!!