Fundacja Mam Marzenie działa po to, aby spełniać marzenia chorych dzieci. Wierzymy w niezwykłą moc spełnianego marzenia, dając dzieciakom wsparcie w codziennej walce o zdrowie. Tę misję z niesłabnącą wiarą realizujemy już od 15 lat! Fundacja Mam Marzenie powstała dokładnie 14 czerwca 2003 roku w Krakowie. Obecnie działamy w 16 oddziałach na terenie całej Polski i do dzisiaj spełniliśmy ponad 7600 marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Nasza praca opiera się w 100% na wolontariacie, a wszystkie marzenia udaje nam się spełnić dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, przyjaciół, sponsorów. Mamy ogromną satysfakcję, że wspólnie robimy coś tak niesamowitego, jak dawanie radości tam, gdzie często jej brakuje.

W sobotę 23 czerwca br. świętujemy nasze 15. urodziny w Krakowie. Przetrwanie tych
15 lat nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc i zaangażowanie wolontariuszy, a także wielu wrażliwych i życzliwych nam osób. Wszystkich, którym idea Fundacji jest bliska sercu serdecznie zapraszamy tego dnia do Krakowa. W godzinach 10:00-15:00 otwieramy drzwi naszej Fundacji przy ul. Św. Krzyża 7.

Podczas dnia otwartego będzie można odwiedzić naszą siedzibę, poznać marzenia jakie spełniliśmy, porozmawiać z wolontariuszami i sponsorami. Nie zabraknie łakoci dla najmłodszych, balonów i zabaw, jakie przygotowali nasi wolontariusze. O godz. 12:30 wyruszymy wokół Rynku w marszu pod hasłem „Uwierz w marzenia na nie nigdy nie jest za późno”.

W tym dniu odwiedzimy także naszych marzycieli w Szpitalu Uniwersyteckim w Prokocimiu, aby wspólnie świętować 15–lecie spełnienia marzeń.

Następnego dnia, tj. w niedzielę 24 czerwca zapraszamy wszystkich chętnych do udziału we Mszy Świętej w intencji Fundacji Mam Marzenie, która odbędzie się w Bazylice Świętej Trójcy przy ul. Stolarska 12 w Krakowie o godz. 10:30.

Z okazji naszego jubileuszu chcemy zaprosić do świętowania także w szczególny sposób. Kupując cegiełkę na charytatywni.allegro.pl (cel: 15 urodziny Fundacji Mam Marzenie za 10, 15, 50 lub 100 zł) każdy może przyczynić się do tego, aby pomóc nam w spełnieniu naszego wielkiego urodzinowego marzenia – remont siedziby Fundacji w Krakowie przy ul. Św. Krzyża 7. Chcemy, aby stała się miejscem magicznym!.

W imieniu swoim oraz naszych marzycieli z całego serca dziękujemy!