18 marca 2019 r. w Rezydencji Luxury Hotel katowicki oddział Fundacji Mam Marzenie miał przyjemność spełnić marzenie Hani. Czterolatka marzyła o byciu księżniczką na własnym balu! Przy pomocy dobrych wróżek, plannerek ślubnych CzyniCuda, marzenie udało się bardzo szybko zorganizować, a oprawa przerosła najśmielsze wyobrażenia Hani. Wróżki uczyniły wielkie cuda, koordynując działania wielu osób o szczerym sercu.

Przy wejściu powitała nas piękna sala balowa z podświetloną na fioletową kopułą, której zwieńczeniem był wspaniały kryształowy żyrandol. Sceneria iście królewska. I te pięknie przystrojone stoły… złote talerze, sztućce, wazony. Piękne kwiaty, które dodawały kunsztu wystrojowi. Kącik ze słodkościami również zapierał dech w piersiach, wielość kolorów, smaków działały na wyobraźnię niejednego łasucha.
Hania przy wejściu została przywitana przez damy dworu, a na sali czekali już niecierpliwi, mali goście. Radość i oszołomienie na twarzy dziewczynki wywołały uśmiech na twarzach dorosłych uczestników balu. Po uroczystym wprowadzeniu Marzycielki na salę balową, nastąpiło ukoronowanie Małej Księżniczki Hani.
Po tych oficjalnych uroczystościach przyszedł czas na zabawę. Tańce, zabawy w kółeczku pozwoliły wszystkim dzieciom ośmielić się i czerpać radość z atrakcji. Ale oczywiście, jak
po każdym większym wysiłku, obecnym na balu maluchom również wyostrzył się apetyt. Kelnerzy, którzy podawali posiłek, przeszli samych siebie. Z wielkim kunsztem podawali dania Młodej Damie i uczestnikom balu, jak na królewski dwór przystało.
Po posiłku, w ramach małej sjesty, dzieci siedząc w kółeczku mogły wysłuchać kilku piosenek
z kultowych bajek, w wykonaniu jednej z dobrych wróżek. Po nabraniu sił, dzieci mogły dmuchać bańki, będąc w wielkiej, mydlanej bańce. Ta atrakcja również wprawiła je w cudny humor.
I tak oto, wieczór pełen atrakcji dobiegł końca. W radosnej atmosferze Hania pożegnała gości i podziękowała za ich obecność oraz piękne prezenty.

Podmioty zaangażowane w realizację marzenia:

  • Fundacja Mam Marzenie
  • Rezydencja Luxury Hotel
  • Czyni Cuda
  • Bride Vibes – Wypożyczalnia dekoracji
  • Wosiak Atelier (fotograf)
  • Lili Vanili (papeteria)
  • Rozbrykany Tygrysek (animacje)
  • Teatr w Gliwicach (stroje)
  • Aleksandra Kucharczyk (śpiew)