Festiwal muzyki lat 90! odbędzie się 19 lipca 2014 roku w Bielsku. W trakcie koncertu zbierać będziemy środki na marzenie Kingi, która chciałaby odwiedzić Disneyland pod Paryżem.

Idea festiwalu narodziła się w roku 2013, od samego początku chcemy pokazać polskiej publiczności to, co najciekawsze z muzyki odwołującej się bezpośrednio do lat 90, udowadniając jednocześnie, że te brzmienia praktycznie mało słyszalne w krajowych mediach, mogą przyciągnąć do Bielsko-Białej sporą grupę fanów z Polski jak i niemalże całej Europy. Uważnie śledzimy karierę największych gwiazd Euro Dance, wybierając tych artystów, którzy tworzyli największe przeboje w tym okresie. To właśnie u nas po raz pierwszy na jednej scenie zaprezentują się takie gwiazdy jak Dr. Alban, Mr. President, Alexia, Fun Factory, Vengaboys, 2Brothers 4th Floor oraz DJ Quicksilver. Połączenie brzmień lat 90tych z przepiękną scenerią Podbeskidzia jest doskonała formą rozrywki dla całej rodziny, podczas której poza częścią muzyczną dodatkową atrakcją będzie wesołe miasteczko o powierzchni 4000m2. Ponadto specjalnie przygotowana strefa gastronomiczna zapewni ucztę dla naszego podniebienia.
90 Festival to gwarancja doznań muzycznych na najwyższym poziomie!

Podczas festiwalu będzie można nie tylko dobrze się zabawić, ale także spełnić marzenia. Na terenie imprezy będzie można znaleźć wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie którzy będą zbierać środki na spełnienie bajkowego marzenia Kingi. Nasza marzycielka jest pogodną i radosną mieszkanką Bielska-Białej, która wymarzyła sobie wyjazd do Disneylandu. Już nie może się doczekać kiedy spotka się ze swoimi bajkowymi bohaterami oraz zwiedzi słynny zamek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kingą na naszej stronie internetowej. https://www.mammarzenie.org/marzyciele/5695-Kinga/

Na naszym stoisku będzie można zasięgnąć informacji na temat działalności Fundacji a także zakupić bajki dla dzieci czy też książkę naszej marzycielki, która opowiada o walce z chorobą.

Po więcej informacji na temat festiwalu a także po bilety zapraszamy na stronę www.90festival.pl.