Damian Człapiński głośno i bez żadnych wahań wypowiedział swoje marzenie.

„Wypowiedz życzenie i umieść je w sercu. Cokolwiek chcesz. Wszystko co chcesz. Masz już? Dobrze. Teraz uwierz, że może się spełnić.”

Damian Człapiński głośno i bez żadnych wahań wypowiedział swoje marzenie, a ludzie dobrej woli postanowili mu w tym pomóc. Mowa tutaj o mieszkańcach gminy Branice a w szczególności miejscowości Gródczany w województwie opolskim, którzy zorganizowali wspaniałą imprezę charytatywną, z której całkowity dochód został przeznaczony na marzenie Damiana, którym jest zobaczenie muzeum Manchester United.

Pomysłodawcami była rodzina oraz przyjaciele naszego byłego marzyciela Ś.P. Piotrka, która chciała spełnić pragnienie naszego Marzyciela. Profesjonalnie przygotowana sala, światła, nagłośnienie i grupa świetnych DJ’ów była przygotowana na rozpoczęcie imprezy, a wolontariusze przy drzwiach wypatrywali pierwszych gości. Frekwencja nie zawiodła! Mieszkańcy Gródczan i pobliskich miejscowości zjawiali się tłumnie chcąc spędzić sobotnią noc na parkiecie i „pobujać” się w rytmie disco wspomagając przy tym hojnie Fundację Mam Marzenie.

Kilka słów do zebranych wypowiedział radny gminy Branice, który przypomniał nam o Ś.P. Piotrku, jego walce z chorobą, marzeniach i pragnieniu pomagania innym. Na zakończenie radny oficjalnie przywitał przybyłego marzyciela Damiana. Pierwszą atrakcją wieczoru był pokaz taneczny grupy breakdance. Młodzi adepci tego widowiskowego tańca zaprezentowali swoje umiejętności i „rozbujali” przybyłych imprezowiczów, a wolontariusze mieli pełne ręce roboty ze względu na nieustannie przybywających gości. Puszki systematycznie się zapełniały :).

To co się działo tego wieczoru w Gródczanach można opisać jednym zdaniem: CRAZY SATURDAY NIGHT! :). Migoczące światła, świetna muzyka, pełny parkiet, i czego chcieć więcej?

Fundacja Mam Marzenie gorąco dziękuje Państwu Mach oraz przyjaciołom Ś.P. Piotra za tak wspaniałą inicjatywę i chęć spełniania kolejnych marzeń oraz za zorganizowanie fantastycznej zabawy, a wszystkim mieszkańcom gminy Branice za hojność, dzięki której uzyskaliśmy spory wkład pieniężny na wyjazd Damiana do Manchesteru!