Do biegu… Gotowi? Start! 13 marca w jednym z największych parków miejskich w Europie miała miejsce inauguracja sezonu biegowego w naszym Regionie.

To już po raz drugi mieliśmy okazję towarzyszyć zaprawionym w boju biegaczom pokonującym kilometry w Parku Śląskim w Chorzowie.
Z dystansem 10 km zmierzyła się rekordowa liczba ponad 1400 uczestników. Na największe brawa zasługują najmłodsi biegacze, którzy mimo nie sprzyjającej aury stanęli na starcie i z charakterystyczną dla siebie werwą śmiało pokonali kilkusetmetrowy odcinek dzielący ich od mety .

Dzięki życzliwości WPKiW w Chorzowie mieliśmy możliwość dotarcia do biegaczy, ich rodzin i znajomych – w obieg poszły ulotki zachęcające do wolontariatu z nami oraz przekazania Fundacji 1% podatku.
Nasze fundacyjne stoisko przyciągało najmłodszych górą maskotek, spośród których wszyscy chętni milusińscy mogli wybrać dla siebie tą jedyną. Miła pamiątka a dla Fundacji wsparcie w realizacji marzeń Podopiecznych – bo jak wiadomo każda złotówka przybliża nas do celu. Tradycyjnie jak magnes zadziałały również puszczane przez nas bańki wywołując dziką radość i masę uśmiechów na twarzach dzieci.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie, uśmiech, chwilę rozmowy, dobre słowo – są one dla nas bezcenne. Już teraz mówimy: do zobaczenia wkrótce i pamiętajmy, że razem możemy więcej.


Dziękujemy firmie -FRANGLLE- dzięki której mogliśmy tworzyć wspaniałe bańki.