Pierwszy dzień wiosny na oddziale onkologicznym w Zabrzu był niezwykłym wydarzeniem pełnym radości i wspólnego działania na rzecz małych pacjentów. Razem z podopiecznymi Fundacji „Jesteśmy dla Was”, mieliśmy niepowtarzalną okazję rozdać maskotki dla dzieci przebywających w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Zabrzu. Te słodkie pluszaki przebyły długą drogę, aby dotrzeć do małych rączek. Ich zakup oraz przekazanie było możliwe dzięki hojności kibiców hokeja na lodzie, którzy podczas meczu GKS Katowice z GKS Tychy zdecydowali się wesprzeć naszą inicjatywę.

Podopieczni Fundacji z wielkim sercem postanowili podzielić się częścią tych uroczych maskotek z małymi pacjentami szpitala na Śląsku. Dodatkowo, z okazji pierwszego dnia wiosny, przygotowali specjalne zajęcia, które miały na celu nie tylko dostarczyć rozrywki, ale także umożliwić wymianę wiedzy, umiejętności i cennego czasu między dziećmi. Ich entuzjazm i wdzięczność za możliwość uczestnictwa w tych aktywnościach były niewymowne.

Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność dziewczynom z Fundacji „Jesteśmy dla Was” za ich oddany czas i piękne zajęcia, które przyniosły uśmiech na twarzach wielu dzieci. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pani Bożeny Polak i Pani Barbary Posłusznej za ich zaangażowanie w organizację tej współpracy, koordynację akcji zbiórki oraz przekazania maskotek, które przyniosły tyle radości małym pacjentom.