Już po raz piąty katowicki oddział Fundacji Mam Marzenie zorganizował Spotkanie Świąteczne Marzycieli, Przyjaciół, Sponsorów i Wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie. Tym razem w przepięknym hotelu Monopol w Katowicach, gościliśmy wszystkich tych, którzy pomagają nam spełniać marzenia przez cały rok. Była to również wyjątkowa okazja do spełnienia kolejnych dziecięcych marzeń.

Spotkanie poprowadzili Nina Nocoń dziennikarka Telewizji Silesia oraz Sebastian Uzar wolontariusz o.Katowice. Pierwszym punktem programu była jak zawsze prezentacja marzeń jakie udało się spełnić w mijającym roku. Bardzo szybko przeszliśmy jednak do spełnienia marzeń. 10-letni Krzysiek otrzymał od firmy Texland swój wymarzony laptop do gier, Jaś również od tego sponsora otrzymał gogle do grania. Na koniec pierwszej części 5-letni Olek otrzymał od firmy GRAW kolejkę. W ciągu 5 minut połowa Sali restauracyjnej była poprzecinana torami kolejowymi, a zabawę miały nie tylko dzieci, ale również dorośli.

 

Po przygotowanym przez Hotel Monopol poczęstunku nadszedł czas na kolejne marzenia. Tym razem Jagoda otrzymała od anonimowego sponsora wymarzony laptop, Piotrek komputer przekazany przez firmę Texland w ramach akcji zbiórki używanej odzieży, nieśmiały Damian otrzymał kilka kompletów klocków lego przekazany przez producenta.

W trzeciej części Spotkania, specjalną statuetkę podziękowania otrzymała Pani Monika Pryszcz, przedstawiciel firmy Texland za realizacje marzeń i przekazanie na ten cel ponad 140.000 zł. I zaraz po tym podziękowaniu mogliśmy również z tych środków spełnić marzenie Kewina o iPhone 6s. Na koniec Patrycja otrzymała swój wymarzony aparat cyfrowy. Po spełnieniu 8 marzenia, nadszedł czas na wręczenie nagrody Balonik dla naszej wolontariuszki, która świętowała swój pięcioletni staż w FMM. Asia otrzymała nagrodę Zielony Balonik. Nadszedł czas na życzenia świąteczne i spokojne rozmowy o marzeniach, prezentach i naszej działalności. Mamy nadzieje, że również w tym roku nasze Spotkanie Świąteczne było dla wszystkich naszych gości pięknym wstępem do rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam przygotować nasze Spotkanie Świąteczne:

  • Monopol Hotel w Katowicach za organizacje spotkanie
  • Eli Barteczko za przepiękne zdjęcia
  • Karolinie Brojacz za oprawę muzyczną
  • Jurajska za napoje do paczek świątecznych
  • Delicpol za ciastka do paczek świątecznych
  • Jamar – za przetwory owocowe do paczek świątecznych
  • Wytwórni Wafli Doroty Polak – za słodycze do paczek świątecznych
  • Edycie i Jarosławowi Janeczek – za jabłka do paczek świątecznych
  • Ogródkowi Dziadunia – za soki owocowe do paczek świątecznych.