W dniach 19-21 października 2012 roku w Sosnowcu odbędzie się zbiórka środków na spełnienie marzenia Kuby.

Fundacja Mam Marzenie serdecznie zaprasza na organizowany w dniach 19-21 października 2012 roku „Weekend z Fundacją Mam Marzenie”, którego celem jest zebranie środków na spełnienie dziecięcego marzenia.

Fundacja Mam Marzenie w przeciągu dziewięciu lat spełniła ponad 4100 marzeń dzieci cierpiących na choroby bezpośrednio zagrażające życiu. Jednym z podopiecznych Fundacji jest siedemnastoletni mieszkaniec Sosnowca – Kuba.  Chłopak marzy o posiadaniu własnego laptopa, który umożliwi mu kontakt z rówieśnikami, a także pozwoli na zgłębienie tajników sztuk walki, które są jego pasją.

https://www.mammarzenie.org/marzyciel/10868,5,laptop-hp-pavillon-dv7

„Weekend z Fundacją Mam Marzenie” odbędzie się w Kinie Helios w Sosnowcu przy ul. Modrzejowskiej 32b. W trakcie tej imprezy mieszkańcy miasta będą mogli poznać idee spełniania dziecięcych marzeń  oraz wesprzeć finansowo działalność Fundacji.

Imprezą towarzyszącą będzie Maraton Rowerowy Indoor-Cycling „Dogonić marzenia”, który odbędzie się 20 października w godzinach od 10 do 14  w Studiu Ruchu i Urody Leiss Fitnes przy ul. Sienkiewicza 25 f w Sosnowcu.

Koszt uczestnictwa w Maratonie dla gości indywidualnych to 70 zł. Za tą kwotę mogą Państwa przed 4h brać czynny udział w Maratonie i przyczynić się do realizacji marzenia.

Koszt uczestnictwa dla firm to 500,00 zł. Za tą kwotę oddelegowani pracownicy wezmą czynny udział w 4-godzinnym maratonie, a firma ma możliwość umieszczenia na wyznaczonym rowerze swojej reklamy. Dodatkowo każda firma będzie mogła zamieścić swój roll-up reklamowy w holu Kina Helios. Każdy uczestnik maratonu otrzyma zestaw produktów energetyzujących oraz słodki poczęstunek po zakończeniu maratonu.

Serdecznie zapraszamy.