19-go grudnia 2015 w hotelu Villa Verde o godzinie 15:00 odbyło się spotkanie wigilijne zaprzyjaźnionej z Fundacją firmy ProPoint. W uroczystości wzięło udział 190 osób w tym my – dwie wolontariuszki. Osobą, która przyczyniła się do naszego udziału był Szymon Bysko. Bardzo mu za to dziękujemy!

Podczas części oficjalnej zostało przedstawione podsumowanie roku w firmie, po którym wszyscy pracownicy mogli usłyszeć o działalności FMM. Zainteresowani mogli uzyskać więcej informacji przy naszym stoisku. Cieszyło się ono całkiem sporym zainteresowaniem. Sprzedawałyśmy fundacyjne kalendarze, informowałyśmy o spełnionych marzeniach, akcjach prowadzonych przez fundację. Dodatkowo zachęcałyśmy do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji. Chętni mieli okazję nabyć unikatowe bombki i obrazki wykonane przez podopiecznych drogą licytacji.

Około godziny 19:00 nadszedł czas na część nieoficjalną. Rozpoczęliśmy od kolacji wigilijnej, po której większość ruszyła do tańca. W tej części spotkania zaczęto licytację specjalną, polegającą na rywalizacji między stolikami. W tym miejscu chciałybyśmy złożyć szczególne podziękowania Grzegorzowi Czachorowi, który przekazał do licytacji trunek przywieziony z delegacji w Meksyku. Został on wylicytowany za 8 000 zł!

Całe spotkanie przebiegło w niezwykle miłej atmosferze. Dzięki hojności wszystkich uczestników udało nam się zebrać aż 12 370,80 zł, co przeszło wszelkie oczekiwania. Dzięki takiej sumie uda się nam spełnić wiele marzeń, wywołać liczne uśmiechy na dziecięcych twarzach i dodać Marzycielom sił do walki z chorobą. W imieniu Fundacji i jej podopiecznych składamy gorące podziękowania całej firmie i liczymy na dalszą współpracę.