W sobotę, 25maja 2024 roku, kielecki oddział Fundacji Mam Marzenie z radością zaprasza do wspólnego celebrowania kolejnej edycji Ogólnopolskiego Dnia Marzeń. Celem tejże akcji jest podkreślenie ważności profilaktyki zdrowotnej, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży, bo o zdrowie trzeba dbać latami. W tę szczególną akcję pragniemy zaangażować jak największe grono uczestników! Bądźmy razem w Galerii Echo w Kielcach na poziomie -1, od 12 do 16. Ciebie też nie może tam zabraknąć!

Historia Ogólnopolskiego Dnia Marzeń rozpoczęła się od marzenia Krystiana, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, którego największym marzeniem jest przebadanie jego kolegów i koleżanek pod kątem wykrywania nowotworów, „aby nikt nie musiał cierpieć tak jak ja”. Swoim marzeniem Krystian zapoczątkował coroczną akcję pt. „Ogólnopolski Dzień Marzeń”. Celem tego dnia jest uświadomienie wszystkim jak ważne są marzenia oraz profilaktyka zdrowotna.

Ogólnopolski Dzień Marzeń to radosna i pełna energii akcja, która w Kielcach z roku na rok zyskuje sympatyków. Jest dla nas zaszczytem, gdy słyszymy słowa aprobaty z ust małych i dużych uczestników!

Istotą tejże akcji jest propagowanie profilaktyki zdrowotnej. Zwłaszcza wydarzenia ostatnich lat pokazały, jak bardzo zdrowie i kondycja pociech zostały nadszarpnięte. Dlatego w tej edycji skłaniamy się ku:

  • pogadankom z zakresu profilaktyki zdrowia,
  • konsultacjom dietetycznym,
  • Antykwariat Marzeń- to okazja do nabycia książek i wsparcia naszej działalności.
  • A dla najmłodszych:
  • przygotowaliśmy specjalną strefę, w której panuje ciągle zabawa z Animatorami, Żonglerem i na słodko watą cukrową
  • słodkie upominki od Cukierni Dorotka
  • występy taneczne

Zapraszamy do wspólnej zabawy; do malowania buź na wzór ulubionych bajek oraz przyczepianych warkoczyków, czasem warto poczuć się nie z tej ziemi

Przede wszystkim zapraszamy do udziału w wartościowej wyprawie po zdrowie. To ono jest dziś na wagę złota!

Czekamy właśnie na Ciebie i Twoich bliskich!