Wierzysz w siłę marzeń? Ciągle snujesz coś w swojej głowie i robisz wszystko, aby jak najszybciej swe myśli przeobrazić w rzeczywistość? Lubisz pomagać innym, masz masę pomysłów i duże samozaparcie, a przy okazji trochę wolnego czasu? Dołącz do nas i zatrać się razem z nami w spełnianiu marzeń!

Oddział kielecki po chwili przerwy wraca z podwojoną siłą. Od października spotykać będziemy się co dwa tygodnie w nowym miejscu i nowymi pomysłami. Poszukujemy ekipy, która spełniać będzie dziecięce marzenia … a przy okazji swoje.

Pierwsze spotkanie: 24 października 2014 rok godz. 18:00

HOTEL IBIS KIELCE CENTRUM

Ul. Warszawska 19, 25-516 Kielce

sala: JUPITER

Kolejne spotkania w każdy drugi i czwarty piątek miesiąca. Harmonogram na cały rok niebawem.

Już przed przyjściem prześlij nam swoje zgłoszenie. Jeżeli akurat będziemy wybierać się do marzycieli – zabierzemy Cię ze sobą.

Jak to zrobić? To bardzo proste, wystarczą dwa kroki:

JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM?

  1. Wypełnij ankietę: Ankieta zgłoszeniowa wolontariusza.
  2. Wyślij ją na adres: marcin.czerwinski@mammarzenie.org i dostaniesz wszystkie niezbędne informacje.

Czekamy na Ciebie!

Fundacja Mam Marzenie poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą zrealizować marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Staramy się dostarczyć naszym podopiecznym i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Spełnienie największego marzenia takiego dziecka jest czasem bardziej mobilizujące do dalszej walki z chorobą niż jakiekolwiek lekarstwa, a uśmiech marzyciela dużo cenniejszy niż jakakolwiek zapłata. Cała Fundacja oparta jest na zasadzie wolontariatu, nikt z osób reprezentujących i działających na rzecz FMM nie pobiera za swoją pracę wynagrodzenia. Wszystkie działania, które uczynisz w tej Fundacji będą skierowane tylko i wyłącznie dla naszych podopiecznych, a każda zdobyta złotówka wydana na ich marzenia. Cała akcja spełnienia marzenia wygląda bardzo atrakcyjnie. U nas możesz wykorzystać swoją wiedzę i predyspozycje i zdobyć cenne doświadczenie: Wolontariusze Fundacji poznają dziecięce marzenia, poszukują sponsorów, organizują akcje charytatywne oraz promocyjne, kontaktują się z mediami, pozyskują nowych partnerów i przyjaciół Fundacji. W naszym gronie możesz zostać specjalistą ds. marketingu, wizerunku czy też możesz być organizatorem wielkiej imprezy masowej, a przede wszystkim w Fundacji Mam Marzenie będziesz naocznym świadkiem spełniania marzeń.