Od pięciu lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku nowe maskotki zbierać będą oddziały: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.

Udział w naszej akcji mogą wziąć wszyscy: osoby prywatne, szkoły, firmy, instytucje państwowe. Ważne, aby zbierane były jedynie nowe maskotki, które mogą trafić na oddziały onkologiczne. Używane maskotki nawet uprane nie będą mogły trafić do dzieci. Oprócz nowych maskotek można również przekazywać gry planszowe, książki oraz materiały plastyczne, które będą przez kolejny rok wykorzystywane na zajęciach plastycznych.
Wydarzenie na facebooku:
https://www.facebook.com/events/2125172350834752/
Rzeczy można dostarczyć od poniedziałku do czwartku od godz. 9 do 14 do siedziby Fundacji Mam Marzenie przy ul. św. Krzyża 7 lub w innym terminie po uzgodnieniu – kontakt telefoniczny Marcin Czerwiński tel: 883 664 444 
Zainteresowanych udziałem w akcji zapraszamy do kontaktu.