20 grudnia 2012 roku w klubie Lizard King w Krakowie odbył się charytatywny koncert Magia Marzeń II. Już po raz drugi Fundacja Mam Marzenie przeniosła krakowską publiczność w świat magii spełnionych marzeń. Koncert rozpoczął się prezentacją zdjęć spełnionych marzeń – można było dostrzec dziecięcą radość i nadzieję płynącą z uśmiechów Marzycieli.

Pierwszy na scenie z fundacyjną piosenką „Wspomnienia” pojawił się Chór Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II – Psalmodia. Utwór ten nie jest przypadkowy – jest on realizacją marzenia Mateusza. Chłopiec miał 14 lat, mieszkał w Płocku, jego pasją była muzyka. Śpiewał m.in. w chórze Pueri Cantores Plocenses. Cierpiał na nowotwór. Kiedy zgłosił się do Fundacji, miał dokładnie sprecyzowane pragnienia – chciał nagrać własną piosenkę i zostać sławnym piosenkarzem. I właśnie tak miało być. Za tekst piosenki miał posłużyć wiersz innej podopiecznej fundacji, Natalii. Potem skomponowano melodię. Niestety, nawrót choroby sprawił, że znów trafił do szpitala i nie doczekał zaśpiewania piosenki. Wtedy wolontariusze ku jego czci zorganizowali Magię Marzeń, gdzie jego utwór „Wspomnienia” został zaśpiewany po raz pierwszy. Po trzech edycjach koncertu w Warszawie został on zorganizowany także w Krakowie.

Później na scenie pojawiło się mnóstwo zdolnych artystów: Marcin Jajkiewicz i zespół Moonrise, Mateusz Krautwurst, Alergen oraz Piotr Niesłuchowski z zespołem Hanza. Wystąpiła także grupa taneczna V.I.P.

Podczas koncertu wylicytowano obraz podarowany przez Marzycielkę Darię „Dobro powraca z podwójną mocą”, a także pluszowego misiaka. Ten drugi przedmiot trafił do specjalnego gościa koncertu jaki była Karolina Naja (polska kajakarka, trzykrotna medalistka mistrzostw świata, brązowa medalistka olimpijska z Londynu).

Wszystkie pieniądze zebrane z cegiełek podczas koncertu zostaną przeznaczone na realizację marzenia Wojtka – wyjazd do Rzymu.